Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha egyfolytaban...

Mit tegyek ha egyfolytaban egy fiurol almodok akit nem is ismerek?

Figyelt kérdés

Minden áldott éjjel ugyan azt álmodom. Egy fiúról akit még életemben nem láttam, de az álmomban ő a pasim. Nem tudom hogy ki ő, nem is tudom hogy nézki, nem tudom hogy hívják őt.

Remélem tudtok nekem tanácsot adni mert én tanácstalan vagyok. Mit tegyek? Ne foglalkozzak vele?



2017. aug. 4. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatt vagysz egy pasira, ennyi. Majd elmulik amugy.
2017. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amugy hány éves vagy attol is függ ,, én már jó pár éve megálmodtam a feleségem és csodával határos modon a véletlen művéül összetalálkoztam egy lánnyal aki azonnal megtetszett , utána meg rájöttem hogy az a lány pont az akit megálmodtam feleségként pár évvel késöbb gyerekekkel ,,, priviben küld el azt is hogy mi az a csodálatos álom , és meglátod hogy amikor nem is gondolnád fogsz találkozni avval a fiuval és azonnal szerelmet fogsz érezni de nem a külsöért hanem a belsőért :)
2017. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!