Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik, szerintetek kevés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, szerintetek kevés a normális és értékes lány a 20-25 éves korosztályba? Egyfolytában ezt hallom a fiú ismerőseimtől. Pedig én sok normális lányt ismerek.

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 22:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Sok normális, sok annak látszik, sok meg még csak nem is látszik annak. Ez nem nemi, hanem generációs sajátosság.

Mi sem vagyunk jobban eleresztve sajnos :/

30/f

2016. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
#1 megválaszolta a kérdést.
2016. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Én is ismerek sokat fiúként, de hàt kinek mi a normális :)
2016. nov. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Vannak, csak az ő igényeikhez én kevés vagyok, meg valószínűleg a fiú ismerőseid is.
2016. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Minden tele van normális lányokkal. Nekem megvan a tököm, hogy nappal, nyivános helyeken, ismeretlenül próbálkozzak lányoknál (bulizni sosem jártam) és azt látom hogy tele van minden csinos, szép, kedves, szeretetre és farokra vágyó fiatal lányokkal.


Jójó, vannak ribik, partiku rvák, vaskalapos sznobok, divatpi csák, szűzku rvák, stb-stb. DE PRÓBÁLKOZNI KELL. Mindig azt hiszik, hogy aki férfi sikeres a nőknél, az azzal egyenlő, hogy neki ha odamegy 10 lányhoz, akkor mind a 10-zel lefekszik utána. De a valóság inkább az, hogy 10-ből 1-gyel lesz valami, de lehet átlagban még kevesebbel is.


A lényeg, hogy sokat kell próbálkozni (merszet kell növeszteni hogy oda merj menni) és a megfelelő helyeken kell. Utcán, suliban/munkában, buszon, boltban, városi rendezvényeken, egyetemek/főiskolák környékén (még ha te nem is jársz oda), kora délután (amikor véget ér a suli/munka sokaknak).

Életem legnagyobb szerelmét pl egy Rossmann-ban ismertem meg, amikor levettem a polcról egy krémet ami az ő kosarában is volt (csak azért hogy megszólíthassam) és odamentem hozzá a krémről kérdezni.


Másik kedvencem mikor egy pláza ruhaboltjában direkt egy nagyon ronda pulcsit vettem el gyorsan, aztán odamentem a lányhoz azzal a kérdéssel, hogy "Szerinted ez hogy állna rajtam?" és egyből elnevette magát. Aztán dumáltunk, elkértem a számát tíz perc beszéd után, stb. - Nem olyan nagy ördöngősség ez. Ér sok csalódás, elutasítás de nem azokra kell fókuszálni. Így évekkel később is a sikerek maradtak meg a fejemben, nem a kudarcok.

25/F

2016. nov. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%
Mármint sok normális lányt ismersz akik foglaltak? Az kinek kell? Ha meg nem foglaltak, mondjuk ne ráncigáld el féltékenységből, vqgy mondd meg ezeknek a normális lányoknak hogy bujjanak elő mert soha az életbe nem lesz belőlük család anya
2016. nov. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Sunshinedoll ***** válasza:
35%
Lol, ne valami kisebbségi komplexusos b-szatlan pasi mondja már meg, melyik lány értékes és melyik nem :D
2016. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Van sok normális, de aki e mellé még viszonylag jól is néz ki (szubjektíven), azokból tényleg nagyon kevés van. Valamiért amúgy elég rossz irányba változik a jelleme azoknak akik a külsejük alapján sok pozitív visszajelzést kapnak. Persze ők mind meg vannak győződve arról hogy teljesen normálisak, de én sok esetben ennél azért magasabbra tenném azt a lécet... Jó példa lehet erre az itt megjelent "Sunshinedoll" nevű felhasználó is, akivel felteszem sokan akartak már dugni (vagy tették is), ezért teljesen biztos benne hogy ő egy normális és értékes lány, de az ilyen és ehhez hasonló válaszai alapján szerintem bőven inkább no comment kategória, mintsem "normális és értékes".
2016. nov. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Én lányként sok ilyet ismerek, többségük folyamatosan egyedül van.
2016. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Annál azért kevesebb van. Az idősebbek között is.
2018. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!