Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok azt ha egy...

Ti nem unjátok azt ha egy öregemberek azt mondják persze az ő idejükben?

Figyelt kérdés

Pld az ő idejükben nem voltak okostelefonok kint játszottak mégis megvoltak😊


De ha lett volna Szerintetek nem nyomkodták volna ők is például Facebook meg ilyenek?


2017. aug. 5. 08:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%

Az okostelefonok lényegében hordozható zsebszámítógépek,így aki ezeket szidja az tulajdonképpen a számítástechnika fejlődését szidja..


Amúgy egy mai fiatal pont,hogy ugyanazokat a dolgokat csinálhatja,mint amit régen csináltak,csak fejlettebb technikai eszközök is a rendelkezésére állnak. Attól,hogy beléptünk a 21.századba még vannak játszóterek,Balaton,nyári tábor meg minden,ami megvolt a 20.században...

2017. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%

Én talán még nem vagyok öregember(43) de szerintem lényegesen jobb volt 20-30 éve.

Szerintem a társadalom evvel fogja kiírtani magát, a számítógépekkel, meg az okostelefonokkal.

Én is befőltem ezeknek a varázsának, azóta kb úgy nézek ki, mint egy bálna.

20-30 éves koromban meg bicikliztem, konditerembe jártam, mindenféle szabadidős programot csináltam.

És életemnek arra a részére is emlékszem, amióta ez az informatikai katyvasz van, ez kiesett.

2017. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
#7: Hidd el, nem tudhatod milyen leszel abban a korban, ha megéred...
2017. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
54%

2050 körül.


Bezzeg az én időmben mi még csak facebookoztunk, meg chatelgettünk a barátainkkal, a mostani fiatalok nem tudják, hogy milyen jó volt okostelefonnal pokémon go-zni. A mai gyerekek folyton a virtuális valóságban lógnak, ott élnek, a valódi világot teljesen elhanyagolják. Bezzeg az én időmben...

2017. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

Bezzeg az én időmben, amikor a szexert ha kellett még szakadó esőben is eltekertem az (már)asszonyhó, most meg csak egyszerűen bekapcsoljak a kamerát....

Hol itt az igazság? 😁😁

2017. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan momentumok, amikor nehéz elviselni az előadásukat, de velük legalább történt valami fiatal korukban. Ha némán ülnének, akkor meg az a vád érné őket menetrend szerint, hogy "Nézd a vén hülyét! Már nem is tud magáraól!" Sok ember járt már úgy - és nagyon sokszor, - hogy nem értette az idősebbek viselkedését, aztán amikor megérte a kort, csendben elszégyellte magát, hogy miért gondolt róluk rosszat, (semmivel sem lett különb náluk, csak az eszközök és az erkölcsi normák változtak meg körülötte). A számítástechnika pedig egy hosszú és külön fejezet! A gyorsan meggazdagodni vágyóknak áldás, a hétköznapi, (számítógépeknek köszönhetően munkanélküli(vé vált)) egyszerű embereknek pedig átok. Ebbe most nem bonyolódom bele, mert nem ez volt a kérdés.
2017. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
29%

"Szerintem a társadalom evvel fogja kiírtani magát, a számítógépekkel, meg az okostelefonokkal.

Én is befőltem ezeknek a varázsának, azóta kb úgy nézek ki, mint egy bálna. "


Még véletlenül sem te vagy a felelős ezért,hanem az okostelefon igaz?

2017. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%

# 17


Pont úgy nyilatkozol, mint egy drogkereskedő:DDD

2017. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
22%

Minden öregember, minden időben elmondja ezt és sosincs igazuk vagy értelmetlen. Mindenki a saját idejét fogja előrébb valónak tekinteni a többit pedig lenézni. Ez mindig is így volt.

Ők annak idején a TV-t bámulták meredten vagy a kocsmában ittak vagy valahol mulattak, danúltak vagy a Riska néni melltartóját rántották le fiatalon és boldogok voltak vele.

Meg dolgoztak, mint a dög már aki, de ma is sokan vannak akik a belüket kidolgozzák, meg van aki nem... Értelmetlen hasonlítgatni.

2017. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

bezzeg azh én időmben még mammutokra vadásztunk..

könnyü az utóbbi 10 ezer évben az embereknek..

erre ennyit lehet mondani.. MInden kor egyre könnyebb lesz és másabb persze.

2017. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!