Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki lehet úgy békülni valakivel...

Ki lehet úgy békülni valakivel, hogy előtte direkt felhergelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, aki azért rágott be rám, mert szerelmes lettem belé (másodunokatestvérem), tehát nem lett volna szabad. Jelenleg kb. levegőnek néz. Ki tudnék vele úgy békülni, ha először direkt magamra haragítom, vagy elérem, hogy kifordítsa magát rám. Azért gondoltam erre, mert a negatív érzésekből könnyebb pozitívat csinálni, mint a közönyből. Viszont a közönyből negatívat könnyebb.

2017. aug. 7. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy.
2017. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy fene a pofádat. De szívtelen vagy... Ilyen kinek a fejébe fordul meg most komolyan?
2017. aug. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy levegőnek néz az önvédelem a részéről, nem harag. Nem akarja korbácsolni az érzelmeidet és ő sem akar beléd szeretni. Ezt tapintatból teszi. Már felhergelted, már szerintem haragszik magára is meg rád is. Szerinted hogy kell viselkednie, ha nem akarja hogy szerelmes legyél belé. Örülj, hogy nem kavar körülötted, amiből feszültség, harag, gyűlölet, veszekedés, verekedés és még fokozhatnám mi lehet. Ha látja nem szeretni akarod biztos megnyílik előtted. Ehhez idő kell. Most szerintem a békülési szándékodat közeledésnek veszi. Mert ez a részéről nem harag, mert akkor kavarna.
2017. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindegy hol olvastad ezeket a szamárságokat, hogy negatív érzéseket mivé lehet átforgatni. De nem működik. Ne haragíts magadra senkit. Az élet nem arra való, hogy szórakozz mások érzelmeivel.

Lenulláznád magad nála, és ez már így is maradna a továbbiakban.

2017. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!