Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek ez már megtörtént?

Veletek ez már megtörtént?

Figyelt kérdés
Barátnőm szeret egy bandát és abból is egy énekest így rendeltem neki egy nyakláncot holnap adtam volna oda neki de kiderült hogy van neki olyan.. (úgy derült ki hogy sunyiba megkérdeztem hogy amúgy van e neki attól az énekestől valami tárgya ruhája vagy ékszere és akkor mutatta) most kissé letört vagyok mert egész héten azt vártam hogy odaadhassam neki erre tessék. Szóval volt már valakivel ilyesmi?

2017. aug. 10. 01:48
 1/4 anonim válasza:
Szerintem dobd ki vagy add el , inkább vegyél neki csokit , azt minden lány szereti . Bizonyitott tény hogy a csokitól az ember boldogabb
2017. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túlreagálni, ha valakinek vennél valamit, az az első, hogy kideríted, van-e már olyanja. Most csak magadat verted fölöslegesen költségbe.
2017. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt. Most jobban vagy, hogy megtudtad hogy velem is történt ilyen?
2017. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem meg hogy jobban érezzem magam hanem mert érdekelt a válaszotok.
2017. aug. 11. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!