Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én miért nem érdeklek senkit,...

Én miért nem érdeklek senkit, és miért nem szeret senki?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok. Soha nem voltak barátságaim sem, és párkapcsolatom sem. Még a szexig sem jutottam el soha egy fiúval sem. Lehet kissé autista vagyok, de nem egy rossz ember, csak esetleg visszahúzódó vagyok. Az iskolában is sokat bántottak emiatt, soha nem voltak igazi barátságaim, csak ideiglenesek. Azt mondták rám én egy senki vagyok, és még azt is mondták, hogy leprás vagyok. Pedig egyáltalán nem vagyok koszos, sőt ápolom magam. Munkahelyen sem volt jobb a helyzet, ott is volt olyan munkatársam, aki tette nekem a szépet, de az utcán fel sem ismert, nem köszönt, illetve még boldog szülinapot sem kívánt nekem, ahogy a többi munkatársam sem, akkor is csak egynek jutott eszébe. Szóval elég jelentéktelen ember vagyok. Fiúkkal randiztam, de egy pár randinál tovább soha nem jutottunk. Az egyikük azzal magyarázta, hogy jó vagyok hozzá, de akkor ezek szerint inkább rossz, mert senkinek se kellek.
2017. aug. 12. 16:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Fake az egész nem is válaszol privátban :D
2017. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!