Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs senkim, senkit nem...

Nincs senkim, senkit nem erdeklek, egyedul vagyok. Mit tudnék csinálni, h kibírják még egy hónapot?

Figyelt kérdés

A szüleimmel hetek óta nem beszéltem.mikor felelek akk már dolgoznak mikor lefekszik még dolgoznak.A 'barataim' sose írnak csak ha én rájuk irok.Utana felhagytam h írok nekik.Eloszor úgy voltam h hmm 1.nap.Senkit nem erdekeltem.Most már 1 hete le de sz.r senki.Egesz nap sorozatokat nézek és eszek.

Új iskolába írattak a szüleim.Hogy birhatnam ki még azt az egy hónapot a suliig?

17\L



2016. aug. 9. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Kezdj el mozogni sorozatnézés helyett!
2016. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi bevált módszerem, majd eljön a szeptember is, és akkor remélhetőleg jobb lesz. Tudom, hogy egy örökkévalóságnak tűnik ilyen helyzetben várni, és hogy ilyenkor az embernek semmihez sincs kedve, amivel elüthetné az idejét.
2016. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld kiírni magadból ! Hátha megkönnyebbülsz. Leírod teljesen őszintén ezeknek a "barátoknak" , hogy mit gondolsz róluk, mit érzel irántuk, milyen embereknek tartod őket. Azaz ha mindről ugyanaz a véleményed, elég egynek megírni, azzal az összesnek megírtad. Legyen ez teljesen őszinte, olyan mint egy levél. Ha elég bátor vagy, el is küldheted a végén. :)
2016. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélgetni?
2016. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez van, nojj fel!
2016. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!