Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszítettem egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem egy nagyon fontos kapcsolatot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

szerelmes voltam egy lányba... nem jártunk, de gyerekkorom óta ismerem, mindig energikus, vidám, színes, aranyos, őszínte lány volt, sosem foglalkozott vele igazán mit gondolnak róla mások.


Barátok voltunk de én többet akartam... nagyon erőszakosan, egy rossz időszakomban.


Idegösszeroppanást is kaptam amitől kicsit meg is ijedt. Azóta csak néha beszéltünk telefonon, de a baráti hangnem örökre megszakadt...


Az egész az én hibám, hanyagul kezeltem a kapcsolatot.


És rá kellett jönnöm, hogy sosem fogok még csak hozzá hasonló lányt megismerni. Mindig más, mindenki más, jó az is, de olyan mint az a lány, olyat sosem fogok többé ismerni......


Nagyon hiányzik.

Fel se merek hozzá menni... én olyan vagyok, hogy tisztelem a másikat, tisztelem mit akar, nem tudok kéretlenül nyomulni, de azt, hogy hiányzik, nem tudom magamban tartani.. várom a visszajelzését, de egyenlőre zárkózott....


Annyira sajnálom az egészet....

annyi éven keresztül hozott színt és vidámságot az életembe....


2012. okt. 10. 03:47
 1/6 A kérdező kommentje:
2 éve volt ez, nagyjából már sikerült elfelejtenem, de sok minden rendszeresen eszembejuttatja.... egyszerre fáj és jó érzés.
2012. okt. 10. 03:47
 2/6 A kérdező kommentje:

tudom, hogy ő is szeretett, de egyszer csak bekattantam és teljesen eltorzultam, csak azzal foglalkoztam mit gondolnak rólam mások és szinte az őrület határáig elment a dolog.


A sok vidámságot és hülyeséget már nem kapta meg tőlem, csak az erőszakos szexéhes, perverz viselkedést. amit annyira sajnálok értelmetlennek és gyerekesnek tartok így utólag is. főleg mert a közelében nem voltam a dolognak.

2012. okt. 10. 03:51
 3/6 A kérdező kommentje:
az is közrejátszott, hogy a lány szakított a barátjával akivel sokáig boldog kapcsolata volt. valahogy úgy érzem, hogy talán rá emlékeztettem...
2012. okt. 10. 03:52
 4/6 A kérdező kommentje:
meg akartam neki mutatni ezt a kérdést, de ha látná milyen hülyeségeket írok ide :))... meg amúgy túléltem, csak néha nagyon hiányzik az a pár kedves szó tőle ami sajnos 90%-ban inkább a facebookon működött. Ez is baj volt.... én ilyen vagyok..... sajnos
2012. okt. 10. 03:54
 5/6 anonim ***** válasza:

"csak az erőszakos szexéhes, perverz viselkedést."


Ne tegyél semmi,hagyd békén!

Megérdemel egy normális csávót szegény.

2012. okt. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól értem, erőszakosan akartál tőle többet, mint barátság? Még ha ez szóbeli erőszak is, nem testi (remélem így van), akkor sem csodálom, ha a lány elfordult tőled.


Egyébként egy idegösszeomlás nem egy nátha, hogy majd elmúlik csak úgy, és nem hagy maga után nyomot, és nem is jön csak úgy magától. Minimum pszichológushoz kéne fordulnod.

2012. okt. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!