Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok azon gondolkodni,...

Ti szoktatok azon gondolkodni, hogy egyes emberekre miert mer tobbet az elet mint masokra?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akiknek annyi csapast kell elszenvedniuk, hogy csodalkozom, hogy ep esszel kibirjak
2017. aug. 13. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Közhely, de ilyen az élet. Ennek nincs miértje szimplán így alakult, én se akartam, hogy elválljanak a szüleim meg, hogy előttem verjék össze egymást, ez van.

Egyszer hallottam egy tök jó idézetet: Isten a legnagyobb csatákat a legjobb harcosainak adja. Van benne valami 🤔

2017. aug. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azon, hogy RÁM miért mér többet. De ahogy előző írta, a legkeményebb katonák kapják a legnehezebb feladatokat.
2017. aug. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért hogy egyensúlyban legyenek a földön a gyenge és az erős emberek.Ezek az események megerősítenek és az életedben hasznát veszed,csak hogy milyen szituációkban azon még nem agyaltál.
2017. aug. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!