Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző hogy az...

Mennyire jellemző hogy az általános és középiskolai "menőkből" felnőtt korukban "lúzerek" lesznek?

Figyelt kérdés

A két szót nem szeretem és nem véletlenül tettem idézőjelbe őket, csak hogy jobban értse mindenki miről beszélek. Olvastam cikket én is arról hogy az iskolai menőkből gyakrabban lesznek lúzerek és fordítva. Én is látok erre példát ismeretségi körömből.

Ti mennyire tapasztaltátok ezt?


2017. aug. 14. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Csak ezzel hitegetik magukat a lúzerek.

Akinek jó szociális képességei és problémamegoldó képessége van az menő és sikeres lesz, akinek nincsen az meg vagy megtanulja valahonnan vagy középiskola után se lesz nagy szám. Egy nagy dumás akár vizsgán vagy állásinterjún is el tudja magát adni. Persze vannak kivételek és köztes esetek is, mert szerencsére az élet sokkal bonyolultabb ennél. De ha csak ez lenne a befolyásoló tényező akkor bizony a menőgyerek sikeresebb lenne. Feltéve hogy ambiciózus és tesz is a céljaiért.

2017. aug. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%
Sajnos nem tudom mi jelemző így általánosságban,de nálunk volt egy nagyon menő csaj k.suliban,aki most luxus prostituált bécsben :D:D
2017. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van...nálunk volt egy igazi gyökér, alig tudott írni, ivott folyamatosan, elsőre felvették a választott szakra.

Most nagyon jó pozícióban van, igaz látszik rajta, hogy iszik, pedig korai harmincas. Leszar mindent. Ezek azért élnek túl mindent, mert leszarnak mindent.

2017. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az ált. iskolai menőkből lettek az utcaseprők, viszont a középiskolai menők az életben is sikeresek lettek.

Egyetemen után viszont a menő, jó tanuló strébereknek lett a legszarabb fizetésük.

2017. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk

Általános iskolai nagyszájú menőkből lettek a 8 osztályos eltartott/kitartott naplopók.

Középiskolai nagyszájú menők pedig többször megbuktak végül nem fejezték be az iskolát. Nem tudom mi van velük.

2017. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tapasztaltam. A menő csaj, aki a legszebbnek legcsinosabbnak tartotta magát, és mindenkit leszólt, aki (szerinte) nem volt tökéletes, mint ő, 30 éves korára egy elhízott, szétfolyt nagyseggű nő lett, zsíros hajjal, smink nélkül elhanyagolta magát...


A menő fiú, akivel minden csaj járni akart, de ő senkit nem vett komolyan, csak játszott velük... 40 évesen alig ismertem meg, fejre hízott, pocakos bunkó segédmunkás lett...


És folytathatnám a sort.


no komment

2017. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1-es! A lúzerekkel kapcsolatban nincs igazad, az hogy ki miért volt lúzer az mindig függ a társaságtól. Az én középsulim gáz volt, mert ott az számított "menőnek" aki nem tanult és állandóan bulizott és visszapofázott mindenkinek. Máshol más, abban viszont igazad van, hogy az élet nem csak menőkre és lúzerekre egyszerűsödik le és nem ez a két csoport határozza meg az életet.
2017. aug. 15. 15:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sok olyant ismerek a volt sulimból akik menők voltak most meg alkoholista férj mellett szenvednek 5 gyerekkel a nyakukon.Nálunk is az egyik menő osztálytársam a suliba most szintén prostiként dolgozik vagyis erotikus masszőrnek valja magát.
2018. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!