Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt olyan aki úgy gondolja...

Van itt olyan aki úgy gondolja nem szórakozott eleget fiatalként?

Figyelt kérdés

Aki már túl van a serdülőkorán, de úgy gondolja nem használta ki eléggé? Vagy, hogy nem járt el eleget szórakozni? A kérdést azért teszem fel, mert én így érzek. Nemsokára egyetemre megyek, de olyan üresek voltak az eddigi éveim, hogy kezdem őket bánni. Szerintetek ezeket az éveket be lehet valahogy pótolni az egyetemen? Vagy ezek már elvesztek és jobb ha elfelejtem őket? Van aki ugyan így van ezzel? Vagy tudnátok mesélni az egyetemről? Olyanok is válaszolhatnak akik pont az ellenkezőjét érzik, mert túl sokat buliztak. Remélem jó helyre tettem fel a kérdést.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. febr. 27. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Egyetemen kezdődik csak igazán a móka.

Szóval ne aggódj.

2017. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem gyakorin csak ilyenek vannak.
2017. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jelen! De nekem nem is hiányzik. :D


Egyetemen buli van buli hátán, nem maradtál le még semmiről. Ha valami büfészakra mész vagy gyenge iskolába, akkor javaslom a kolit. Barátnőm így csinálta, aztán 7-ből 4 napot végigbulizott, mégis sikerült csúszás nélkül elvégeznie a vidéki fősulit.

2017. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bulizni eleget buliztam, csajozással se volt gond. De sajnos túl hamar fel akartam nőni. Nekem ez a problémám. 12 évesen már szerettem volna mindent egyedül csinálni, eljárni bulizni stb... És így is kezdtem élni. Nem mondom hogy nem élveztem. De jó lett volna több ideig gyereknek lenni. Ha tudtam volna annó hogy egyetemen mennyit lehet bulizni, akkor tovább maradtam volna gyerek. De ilyen ez. Nem lehet vissza fordítani sajnos. Viszont cserébe nagyon durva sztorikat tudok mesélni kemény bulikról, amiknek nagyon örülök:D Szóbal nem maradtál még le semmiről! Egyetem egy nagy buli lesz. Kell tanulni, de eltudsz majd járni bulizni hidd el:)
2017. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!