Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan, hogy ha...

Miért hiszik sokan, hogy ha valaki lány, annak könnyebb párt találni?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvasgattam itt mostanában és gyakran előkerült az a válasz hogy "ne aggódj, lány vagy, biztos találsz magadnak párt" vagy valami hasonló.

Miért van ez? Lányoknak/nőknek tényleg könnyebb párt találniuk?


2017. aug. 15. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy gondolom igen, DE ismétlem DE álalában nem olyan párral jönnek össze, akikkel hosszan tudnának tervezni, mert a kevévbé rámenőseket meg nem veszik észre, mert sokan beszariak. Aki meg rámenős, az meg általában rövid kapcsolatra hajt.
2017. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Igen, egy átlagos lánynak valamivel könnyebb, mint egy átlagos fiúnak.
2017. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nem látok rá sok esélyt, hogy lesz kapcsolatom... Igaz, még nagyon fiatal vagyok, de iszonyúan zárkózott és gátlásos. Kb. képtelen vagyok ismerkedni, barátkozni.
2017. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ahha, ezt mondjak nekem, 19 leszek lassan, es meg egy komoly kapcsolatom se volt... :Dd pedig (nem egobol) nem vagyok csunya, sok mindenkinek tetszek, de nekem nem kell felszines kapcsolat, hanem olyan, amiben tenyleg boldog vagyok. szoval szerelemmel teli.. az sem igaz, hogy nem adok eselyt senkinek, mert nem egyszer adtam mar olyannak is, akibe nem voltam fulig belezugva. de az ilyeneket inkabb hamar dobom, mert nem szeretek altatni senkit. szoval szerintem ez inkabb beallitottsag kerdese, nem nemtol fugg.. sokan azert talalnak konnyen part, mert nem tul igenyesek. szerelmet nagyon nehez talalni, vagyis szerencse kerdese...
2017. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fiatal vagy, akkor ne aggódj, idővel érni fogsz fejben is, és leküzdöd a gátlásaidat.
2017. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
0%
Irj batran :) 27F
2017. aug. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát már csak amiatt is hogy a szokás úgy diktálja hogy a fiú keresi a lányt, tehát ha nem mersz oda menni a másik nemhez, akkor majd a fiú odamegy, de a lány nem, mert akkor így meg úgy.
2017. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 SirMoook ***** válasza:

Ez csak egy példa, lehet véletlen is, de van egy fiú ismerősöm akivel itt beszéltem, és épp azon voltunk, hogy mindkettőnk kapjon innen másoktól üzeneteket.

Ha kicsit megerőltettem magam, én akár ötöt is kaptam reggelre, neki meg össze kellett bogarásznia minden kérdést, hogy egy gyenge kettő-három összejöjjön.

Eddig szilárdan vallottam, hogy mindkét nemnek ugyanolyan nehéz ismerkedni, de ez a nézet kezd bennemem felborulni. Nem akarok önelégültnek p.csának tűnni, (te jó ég távol álljon tőlem) ez pusztán egy saját tapasztalat, csak gondoltam leírom.


De nyilván függ az adott személy külső-belső tulajdonságaitól, viselkedésétől stb, hogy milyen hamar talál magának párt.

(18/L)

2017. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8# az egy dolog, hogy neten a kiehezett kanos pasik hamarabb rad talalnek meg kep nelkul is, mint egy masik pasira.. itt a legtobben csak szexre mennek, sokszor meg akkor is, ha kedvesen irnak rad. a nok nem ilyenek, hogy ismeretlenul irogassanak valakinek a szex miatt. a valo elet teljesen mas. ott nem szamit, hogy lany, vagy fiu vagy, a kulsodtol, a szemelyisegedtol, es a szerencsedtol fugg, hogy konnyen talalsz-e part.
2017. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, sztem annyivel könnyebb nekünk, hogy a társadalmi elvárás még mindig az, hogy mi nem kezdeményezünk, és nem kapjuk a pofánkba a visszautasítást. De komoly kapcsolatot elég nehéz találni, mert oké, hogy néha leszólít vki, de azoknak a 90%-a ált. vagy szexet akar, vagy annyira igénytelen hozzánk képest, hogy már sértő az, hogy egyáltalán feltételezi, hogy van esélye (itt most tényleg a zsíroshajú, büdös, mocskos ruhájú és bőrű, fogatlan fazonokról beszélek).
2017. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!