Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan, hogy ha...

Miért hiszik sokan, hogy ha valaki lány, annak könnyebb párt találni?

Figyelt kérdés

Sok kérdést olvasgattam itt mostanában és gyakran előkerült az a válasz hogy "ne aggódj, lány vagy, biztos találsz magadnak párt" vagy valami hasonló.

Miért van ez? Lányoknak/nőknek tényleg könnyebb párt találniuk?


2017. aug. 15. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10. vagyok, úgy értettem, hogy CSAK szexet akar.
2017. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy a többség itt csak szexet akar. A sok szűz srác aki itt van, ha valakivel egyszer összejön az nagyon megbecsüli, nem hagyná el csak úgy. Én is művelem az itteni ismerkedést, én se szexre hajtok.
2017. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12# az egy dolog, hogy te nem szexre hajtasz, de itt az átlagról beszélünk ismerek szűz srácot, aki már 19-20 éves, mégsem komoly kapcsolatra hajt, csak egyszerűen félénk a szexhez, nincs elég önbizalma, vagy nem tudom. jól ismerem, szóval nem a levegőbe beszélek. nem feltétlenül azért szűz valaki "idősebb korban", mert az igazira vár, szóval nem garancia, hogyha valakivel elveszti, akkor azt megbecsüli.
2017. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12-es, ez eléggé naivitás. Nem azt mondom, hogy te nem olyan vagy, mint amilyennek leírod magad, de hát amilyen leveleket kaptam itt, annak a nagy része kb. olyan volt, hogy "légyszi feküdj le velem, mert senki nem akar". A szűz férfiak nagy része sem akar barátnőt, csak dugást. Csak teszi az agyát, hogy milyen jó fej... aztán az ilyenekből lesz a legnagyobb hímringyó, ha vérszemet kap, hogy ha egy nőnél sikerül, lehet, hogy többnél is fog. A jellemesség nem annak a kérdése, hogy ki mennyire népszerű a másik nemnél, hanem veleszületett dolog. Ehhez hozzájön még az, hogy:

- én pl. nem vagyok kifejezetten szép nő, és normális férfi egyszer próbált meg velem élőben ismerkedni... a többi az tényleg kb. a büdös mocskos csöves papi kategória volt, nálam 1000x igénytelenebb, aki hát kb. rámfanyalodna, mert a jobb nők elhajtották

- a bunkók azok, akik oda mernek menni általában

- a férfiak nagy többsége komoly kapcsolatra min, sminkeletlen modellt akarnak... amit úgy csomagolnak, hogy hát nekem az átlag alatti is jó, de az legyen vékony, feszes testű és mellű, ne legyen ragyás a bőre, legyen hosszú, dús egészséges haja, mert úgy nő a nő...

2017. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!