Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúknak mennyire jönnek be...

A fiúknak mennyire jönnek be az ilyen alkatú lányok? Kell szégyellnem magam?

Figyelt kérdés

Igazából van barátom aki szeret úgy ahogy vagyok, csak hát néha jól esik másoktól a pozitív visszajelzés. Amit ritkán kapok meg, sőt... bár nem is járok olyan helyekre ahol ez megtörténhet, illetve kerülöm a társaságot mert szégyellem a testemet. Mondjuk mostanában több önbizalmam van de még mindig nem az igazi. Magamról nem szeretnék feltölteni képet, de mutatok pár hasonlót. Az elmúlt egy évben fogytam már kb 10 kilót (csak nem veszem magamon észre, de a mérleg kevesebbet mutat és néhányan mondták már) csak a gond az, hogy alacsony is vagyok (155-160). Egyenletesen oszlik el a súly de derékban és combban vagyok vastagabb. Egy alacsony lányon teljesen másabb a plusz súly.


Szóval pár kép:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A negatív véleményeteket kérlek emberi módon írjátok meg!

20/L


2017. aug. 16. 00:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát ezeken a képeken lévő nő, nem pont bizalom gerjesztő már ha a vonzalmat nézzük meg egyebeket, eléggé túlsulyos és nem épp ,,fincsi". De mivel ez nem te vagy még jól is nézhetsz ki, persze jó lenne tudni hány kiló vagy emellé a súly mellé és hogy teszel-e az ellen hogy a tested ,,jobb" legyen és megszeresd. A kis hús meg felesleg egy nőn jobban néz ki mint ha csont lenne meg bőr, de azért van egy határ amit nem kéne átlépni. És magyarázhatják eggyesek h úgy néz ki ahogy akar joga van hozzá meg hasonlok, de akkor ne hisztizzen miatta ha ezáltal hátrányba kerül másokkal szemben. Főleg ha nem is tesz ellene. Végeredményben az összkép a fontos, és ha te hasonloan nézel ki de ennek megfelelően öltözködsz és nem mutogatod úgy magad mint ha piacon árulnád magad akkor elfogadható. És nem szégyelni való.
2017. aug. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha a linkelt lányhoz hasonló alkatod van, arra a kövér szót még semmiképp sem használnám. Na meg ha őszinték akarunk lenni, ez az alkat még mindig nőiesebb szerintem mint a csontsovány.


De ami a lényeg,h a van párod, és számára tökéletes vagy, akkor finoman fogalmazva tegyél rá magasról, hogy mindenki más mit gondol, az a fő, hogy boldogok vagytok együtt.

2017. aug. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem itt nem csak az alkatot kell nezni. A kepen lathato fiatal lany rendkivul vonzo a tulsulya ellenere. Azert mert nagyon noies, apolt, mosolygos, es a testbeszedebol arad az hogy o elfogadja es szereti sajat magat. Amennyiben ez teged abrazol, nem kell aggodnod. Ha nem teged abrazol, akkor meg kell ertened hogy a vonzero nem csupan a kilok kerdese.
2017. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Én személy szerint egyáltalán nem tudok nőként tekinteni az ilyen túlsúllyal rendelkezőkre.


Viszont sok ilyen kérdés van itt, és sokaknak meg bejön még ez is. De sztem csak feederek.


25f

2017. aug. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Nekem például lányban is jobban tetszenek azok akiken van valamennyi plusz. Soha nem is akartam vékony lenni és ezután sem szeretnék. Még egy jó 10-15kg-t szeretnék leadni és szerintem meg is lennék elégedve. Nem mutogatom magam. Régen abszolút bő és hosszú nadrágot, pólót hordtam és feketét vagy más sötét színűt de rájöttem, hogy az csak ront a helyzeten. Rövidnadrágot meg térdnadrágot egyelőre még nem vagyok hajlandó hordani de farmer helyett inkább farmer jellegű leggingset hordok (nem a durván feszülőset) és pólóban is elkezdtem olyat hordani ami nem x számmal nagyobb rám. Így valamelyest normálisabban nézek ki, főleg ha színben és stílusban passzolnak egymáshoz a darabok.

Ez a lány a képeken nekem szimpatikus amúgy, arcra is szép de kevés olyan modell van aki csúnya vagy nem szimpatikus. Csak ő volt az akinek az alakja leginkább hasonlít az enyémhez.


#3 Tudod a normális emberek néha a dolgok mögé látnak. A normálisság nem azon múlik, hogy kinek milyen formák jönnek be vagy sem. Ez egyéni ízlés kérdése. De ha te ennyire okos, tanult, értelmes és egyszerűen tökéletes vagy akkor ezt is igazán tudhatnád! Attól függ kit nevezünk "normális, értelmes, diplomás, intelligens, jó megjelenésű, igényes" férfinek mert gyanítom, hogy nem téged. Te talán tudod, hogy én mit csinálok egész nap? Tudod mit és mennyit eszem? Különleges képességeid lehetnek. Ez is tükrözi a tökéletességedet. Na jó, azért ezt el ne hidd.

Egyszerű közhely de ismered azt, hogy én kövér vagyok, te meg hülye. Én lefogyhatok, de veled mi lesz?! Mielőtt hülyeségeket írsz, elolvashatnád amit írtam és értelmezhetnéd a szöveget. Különösen az utolsó mondatot. Nem kívánom neked de nehogy egyszer visszanyaljon a fagyi és olyan zsírdisznó legyél mint én. Negatív véleményt normálisan is lehet közölni, képzeld...

Rajtad kívül mindenkinek ment a zöld!

2017. aug. 16. 01:28
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

3-as valaszolo tipikus magyar ferfi lehet. En regota kulfoldon elek es elszoktam mar a magyar ferfiak mentalitasatol. De mikor hazamentem dobbenten tapasztaltam hogy pocakos magukra nem ado ferfiaknak milyen magas igenyuk van az ellenkezo nem fele. Kizarolag teltkarcsu homokora alkatokat tartja tobbseguk vonzonak, az o hatalmas sorhasuk pedig a "tekintely" jele. Sot beleolvastam a Nok Lapja tarsat keres rovataba ahol ilyeneket olvastam: "50-es ferfi keresi harminc koruli no tarsasagat komoly kapcsolat celjabol", (tegyuk hozza hogy az 50-es elvileg lehet 58-59 eves is).

Bocs lehet hogy nem tartozik a targyhoz de nem tetszik ami otthon megy. Ebben az orszagban ahol en elek, tobb ilyen alkatu lanyt latok normalis ferfi oldalan, es egy negyven eves no nem csak egy nagypapaval allhat ossze. Egyaltalan nincs az a himsovinizmus ami otthon megy.

Kerdezo! Tegyel meg mindent hogy magad vonzo nonek erezd, dietazz, mozogj sokat, apold magad. Azontul ne gorcsolj a dolgon, biztosan talalsz majd valaki olyat akinek te tetszel kivul-belul. De nem kell egy ilyen kerdest megkerdezni es kitenni magad annak, hogy nehany ismeretlen a foldbe dongoljon. Honnan tudod kik valaszolnak ra, lehet ha ok toltenenek magukrol fel kepet kiakadnal hogy milyen rondak, pocakosak, luzerek.

2017. aug. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Igen, csatlakoznék az előttem szólóhoz. Egyelatalán nem biztos hogy egy Mr Universe az aki a képedet csekkolgatja es rólad negativ veleményt mond, közben meg egy kétszer akkora "zsirdisznó" ül a képernyö elött.
2017. aug. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, hogy nőként írok ide, de saját tapasztalatomat írom le, mert hasonlóan nézek ki, mint a képen levő nő, annyi kivétellel, hogy PCOS miatt, amit csak most sikerült diagnosztizálni, extra hízékony vagyok és nagyon hülye helyekre, szóval jobban kidülled a hasam. Most az egészségem miatt durvábban rámentem a sportolásra (addig sem éltem kifejezetten egészségtelenül, de most kiderült, hogy nekem 5x annyit kell tennem egy egészséges testért - nem is azt írtam, hogy jó test, mert ahhoz kb. 8x :D -, mint egy átlag nőnek), le is ment 13 kiló.


De azt látom, hogy vannak olyan férfiak, akiknek bejön az ilyen testalkat is, de ha őszinte akarok lenni, nincsenek sokan. Párommal szerencsém van, mert akkor kezdtem el durvábban hízni, amikor összejöttünk, de neki pont a nagy mell és a nagy, kerekebb popsi a zsánere, így jó pár kiló plusszal is kíván és szeret.

2017. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Úgy látom törölték a 3-as választ és mindenkit jól lehúztak. De ment mindenkinek a zöld. Szerintem jobb lenne ha a saját kérdései alatt csak a kérdező szavazhatna, hogy számára hasznos volt-e.


Azért ritka az igazán "jó pasi" akin tényleg nem találok semmi hibát ha keresem se. Csak igen, általában azoknak vannak a legnagyobb elvárásaik akik őszintén szólva örülhetnének, hogy egyáltalán rájuk néz egy nő. Ez most eléggé nagyképűnek hangzik de tényleg ez van sokszor. A magyar férfiak többsége szerint egy nőnek mindig tökéletesen kell kinézni, nem állhat kicsit ferdén a foga, nem lehetnek rajta plusz kilók, haja is tökéletesen álljon ahogy azt a pasi elképzeli és emellett legyenek szuperképességei. Közben ő meg semmit nem tesz azért, hogy nézzen ki valahogy mert úgyis a nőnek kell alkalmazkodni. Szerencsére én ezt magamon nem tapasztaltam még, de látom magam körül. Nekem 16 éves korom óta van párom és úgymond első látásra belém szeretett. Mai napig ugyanúgy megdicsér mint az elején, ő adott nekem némi önbizalmat. És nem egy zs kategóriás, "zsírdisznó" pasi aki buta és hülye. Kicsit vékony volt mikor összejöttünk mert nagyon rendszertelenül evett de már 10-15 kilóval több van rajta és így egy teljesen jó alkatú férfi aki tényleg úgy szeret ahogy vagyok, a plusz súlyon kívül is. Mellette tudok tényleg önmagam lenni és ez az egyik legfontosabb dolog.


#8 Rám 15 éves koromban mondták, hogy PCOS-es vagyok. Elkezdtek vizsgálgatni de egy idő után már nem mentem mert az egész vérnyomás, súly és magasság mérésből állt. Ugyanis a doki közölte, hogy ezt csak fogamzásgátlóval lehetne kezelni de ahhoz túl fiatal vagyok. Hát azóta nem mentem endokrinológushoz, eléggé rossz volt, hogy egy szál bugyiban kell ott állnom 4-5 ember előtt és így is szégyenlős vagyok. A ciklusom mondhatni rendszereződött van más tünetem is amivel egyébként nem hiszem, hogy lehet mit kezdeni. Volt már aki megszólt, hogy 1 év alatt ennek a dupláját is le lehet adni de én örülök, hogy ezt a 10-est is sikerült. Baromi rossz volt mikor hónapokig állt a súlyom egyhelyben.

2017. aug. 16. 10:44
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

nekem volt hasonló alkatú barátnőm, számomra vonzó, DE sokak számára esélytelen egy ilyen alkatú lánnyal a kapcsolat

ismerősök poénkodtak velem is erről, szakítás után meg komolyabban mondták, hogy "legyek igényesebb"

én nem tartom igénytelenségnek ha teltebb barátnőm van, de tudom sokan nem szeretik a teltebb alakot

a teltebb alaknak is meg van a maga előnye és persze hátrányai is


24F

2017. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!