Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúknak mennyire jönnek be...

A fiúknak mennyire jönnek be az ilyen alkatú lányok? Kell szégyellnem magam?

Figyelt kérdés

Igazából van barátom aki szeret úgy ahogy vagyok, csak hát néha jól esik másoktól a pozitív visszajelzés. Amit ritkán kapok meg, sőt... bár nem is járok olyan helyekre ahol ez megtörténhet, illetve kerülöm a társaságot mert szégyellem a testemet. Mondjuk mostanában több önbizalmam van de még mindig nem az igazi. Magamról nem szeretnék feltölteni képet, de mutatok pár hasonlót. Az elmúlt egy évben fogytam már kb 10 kilót (csak nem veszem magamon észre, de a mérleg kevesebbet mutat és néhányan mondták már) csak a gond az, hogy alacsony is vagyok (155-160). Egyenletesen oszlik el a súly de derékban és combban vagyok vastagabb. Egy alacsony lányon teljesen másabb a plusz súly.


Szóval pár kép:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


A negatív véleményeteket kérlek emberi módon írjátok meg!

20/L


2017. aug. 16. 00:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2017. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy elhízott, beteg nő. Itt egy kép egy elhízott ember szívéről:

[link]


Lefordítom a szöveget nektek:

"Ez egy elhízott személy szíve.

Jegyezzétek meg, ez történik, ha kövér leszel. Zsírszövet épül fel a szíved körül, és megfojtja, eltömíti.

A kövérség nem "gyönyörű", nem kell dicsőíteni."


Az elhízás betegség, és további betegségeket okoz, továbbá lelki problémák jele (nem talál más örömet az életben az evésen kívül), valamint az igénytelenséget és a tehetetlenséget jelzi. A külső és a belső összefügg.


Nincsen benne semmi gyönyörű, és aki az ilyen beteg emberekhez vonzódik, az maga is beteg, és az elhízás támogatásával a lehető legrosszabbat teszi az elhízott partnerének.


Tehát nem büszkének kell lenni az elhízásra, mert nincs benne semmi büszkeségre méltó - hanem tenni ellene.

2017. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!