Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg a hozzám...

Hogyan találjam meg a hozzám illő lányokat?

Figyelt kérdés

Most biztos azt gondoljátok hogy "na már megint ez a tipikus kérdés", de hadd magyarázzam meg mi pontosan az én problémám. Én egy 20 éves introvertált személyiségű srác vagyok, csak kevés barátom van, de bennük megbízom, és néha eljárunk csavarogni is, stb. Tehát ez így pont jó is nekem. Viszont (és most jön a probléma) barátnő ügyben hadi lábon állok. Azok a lányok akik hozzám illenek pont azt csinálják amit én, otthon ülnek az év legnagyobb részében és dolgokat csinálnak egyedül, maximum néha eljárnak a barátnőjükkel ide oda. Tehát értitek mi itt a probléma. :D Sosem találkozok össze egy ilyen lánnyal, pedig jó lenne ismerkedni velük. A környezetemben nem igen ismerek ilyen lányt, interneten meg nem szoktam ismerkedni. Talán azért mert nincsen semmilyen internetes közösség aminek a tagja vagyok, a facebook-os ismerkedős csoportok meg nagyon nem az én világom.

Tehát a kérdésre visszatérve, hogyan ismerkedjek a magamhoz hasonló lányokkal? Ti hogyan oldanátok meg? Esetleg ha valaki ilyen mint én és van valami sztorija ezzel kapcsolatban, azt szívesen meghallgatom, még ha nem is tanulságos akkor is.

Előre is köszönöm. :)



2017. aug. 17. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj az interneten (de nem a facén!) ismerkedni. Keress olyan oldalakat (blogokat, fórumokat, stb), amik érdekelnek, kezdjél el kommentelni, aztán majd látni fogod, hogy ki az, akivel kölcsönösen szimpatikusok vagytok egymásnak.
2017. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod első! (Ment a zöld kéz is.) Valószínűleg ez lenne a legegyszerűbb megoldás, csak az a baj hogy olyan hobbijaim vannak amik nem azok az interneten megbeszélős dolgok. Vagy ha igen akkor annak is egy olyan "tábora" van ami javarészt olyan emberekből áll akik nem olyanok mint én.


Például: Szeretem a vadászgépeket. Repülőnapokra járok. Na most ezzel nem igazán lehet mit kezdeni a neten, nincs mit kibeszélni róla. Ez egy olyan hobbi amivel így egyedül elvagyok magamba. :D

A másik példa a könyvolvasás, meg még sok más is. Lehet neten beszélni róla, de ott se sokkal nagyobb eséllyel találkozok hozzám hasonlóval, mint az utcán.

2017. aug. 17. 20:17
 3/9 anonim válasza:

Iskolába jársz vagy eseteleg van munkahelyed?

Azt tudom tanácsolni, hogy kicsit nyiss a világ felé :)

Bárhol vagy közösségben, suli - munkahely - szórakozás - meccsek vagy egyéb helyeken kezdeményezz beszélgetést, mosolyogj, légy kedves, figyelmes a többi embertársaddal és hidd el másképp érzed majd magad és lehetőséged is adódik az ismerkedésre. Sok sikert!!

2017. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"olyan hobbijaim vannak amik nem azok az interneten megbeszélős dolgok"


Csak írd be a keresőbe, hogy könyv fórum, egy csomó találatot kapsz. De a vadászgépek se csak téged érdekelnek.


"Vagy ha igen akkor annak is egy olyan "tábora" van ami javarészt olyan emberekből áll akik nem olyanok mint én."


Persze, hiszen mindenki más. :) Jó unalmas is lenne folyton csupa olyanok között, akik mind olyanok, mint te. ;-)


"Repülőnapokra járok. Na most ezzel nem igazán lehet mit kezdeni a neten, nincs mit kibeszélni róla."


Dehogynem, ez még randinak is jó! :)

2017. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is ugyanezzel a problémával küzdök,csak az a külömbség hogy én lány vagyok,szóval a megoldás engem is érdekelne. :)
2017. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A megoldás az, hogy szépen összejöttök. ;-)
2017. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek! :)


Hármasnak: Nem az ismerkedéssel van a baj, hanem azzal hogy hozzám hasonló lányt találjak.


Négyesnek: Értem hogy mit akarsz mondani, de nekem akkor is egy olyan személlyel szeretnék megismerkedni akivel hasonlítunk egymásra. :)

2017. aug. 21. 21:57
 8/9 A kérdező kommentje:
*"nekem" helyett "én"
2017. aug. 21. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Tessék összejönni 5-össel. :D
2017. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!