Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti vásároltatok már sulira?

Ti vásároltatok már sulira?

Figyelt kérdés

Ki hanyadikos lesz?

Ja és egy másik kérdés mennyiből jött ki a sulikezdés?



2017. aug. 17. 22:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
Iden megyek 6.-ba es iden mivel minden evben kapunk apum munkahelyerol vasarlasi utalvanyt igy ruhakkal cipokkel egyutt korubelol 35E Ft korul ugy higy uj iskolataska (markas) es uj cipot is vettunk #2-es kerlek irj privit szivesen beszelnek korombeliekkel
2017. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Elozo vagyok #1-es
2017. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10.-es leszek pár füzetet vettem meg csomó tollat . Jo lesz a tavaji suli táska , tolltarto meg nem kell el férnek a tollak a tàska zsebében . Idei évet olcsobban meg uszom mert füheteken meg a pár tönkönyvön kìvül a 2 marék toll volt amit vettem azt annyi . Drágább "moka" ha suli kezdés valamilyen szinten kapcyolodik az egy volkswagen golf 4 cabrio hisz ha már van jogsim valamivel járni kell a suliba , családi verdát már nem nagyon szeretném el vinni mivel fater azzal jár melozni így diák melobol kocsi lett :)
2017. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attol mert van jogsid, már rögtön azzal kell suliba járnod? ennyire megeröltetö a buszozás és a biciklizés? hát te sem vagy egy elkényeztetett gyerek..:D
2017. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!