Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy lány létemre...

Normális, hogy lány létemre férfimagazint olvasok a neten?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van sokkal több nő oldal, de ezek mintha segítőkészebbek lennének. Ha pl kapcsolati tanácsadásra van szükség rengeteg nőimagazint átlapozva egy ilyen lemondó érzés alakul ki bennem amit utálok.

Ti hogy látjátok ezt? Érdekel ezekkel az oldalakkal kapcsolatban a véleményetek.

17/l



2017. aug. 18. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Egyik sem jó.


Egyébként most azt várod, hogy a sok pasi hasra essen, hogy "ez igen, ez egy menő csajszika"!


Tök átlátszó vagy. A különleges tinike.

2017. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele semmi probléma. Tuti más lányok is olvassák, csak nem ismerik be senkinek. :D
2017. aug. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Miért ne lenne az?

A női oldalak sokszor elég idióták. Már az alapján, amit néha szerencsétlenségem van látni.

2017. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De imádom az olyan fusztrált kommentelőket mint az #1-es :D

Egy beszélgetést akartam indítani ezekről az oldalakról és meghallgatni más ember véleményét, de igazad van :'D Én egy rendkívül egyedi ember vagyok és egy anonim oldalon várom a hasrapuszit emberektől akik elvileg hímneműnek mondják magukat 👍

2017. aug. 18. 12:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább férfit olvasnék mint nőit..

De képzeld el, ha egy férfi női magazint olvasna, mennyi beszólást kapna.

2017. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nyilván kapna, mert azok a dolgok, amiket a nőknek csinálnak, vagy amik a nőket érdeklik, a társadalom szemében alantas, fölösleges idiótaságok, míg a férfiak dolgai hasznosnak és a nőihez képest felsőbbrendűnek vannak elkönyvelve.


Amúgy kérdező teljesen mindegy, rajtad kívül senkit nem fog érdekelni.

2017. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem az emberek nagy része olvassa a másik nem híreit is.


Régen még a mobiltelefonos korszak előtt apám is, én is Nők Lapját olvastunk a WC-n, aztán kiderült hogy szinte minden haverom ezt csinálta.

2017. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális. Bár én sohasem voltam az a magazin szerető, én többletben kalandregényeket olvasok (abból is a fantasy ami meghódít). Női magazint egy kedves osztálytársamnál láttam, amikor együtt lógtunk órák után. Bulvár, szakács tipp, divat és FOGYJ LE!! Kb. ez ordított belőle :D Igazából egyik sem érdekel engem, szívesebben olvastam volna könyvajánlót, ellemzéseket vagy új felfedezéseket/ érdekességeket. De ha így nézett ki az már nem speciűl női lett volna, ezeket hál' Istennek uniszex témák, én meg fajsúlyban csak könyvekre vonatkozó témákat említettem, mert engem meg azok érdekelnek.


#1 Te átléptél egy határt, neked ment a rosszalló kéz

2017. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!