Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van egy munkalehetőség, de...

Ha van egy munkalehetőség, de a határidő lejárt, ti is hülyeségnek tartjátok megpróbálni?

Figyelt kérdés

Azért az emberek kategóriába írom, mert igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ti hogyan gondolkodtok?

Nekem az a véleményem, hogy pl itt ez a munka, 4 napja lejárt a jelentkezési határidő, de attól még semmit sem veszítek azzal, ha megpróbálom. Mert én úgy vagyok vele, hogy meg kell próbálni, aztán ki tudja, de ha nem próbálom meg sosem tudom meg, hogy mégis sikerrel jártam e volna, vagy sem... Anyám szerint hülyeség megpályázni, mert csak lejáratom vele magam... De én mindig úgy állok hozzá a dolgokhoz, hogy meg kell próbálni...


2017. aug. 18. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag az emberek leginkább azt bánják meg az életük végén, hogy túl sokat foglalkoztak azzal, hogy mit gondolnak róluk mások, emiatt nem mernek hozzákezdeni semmihez sem, amihez kedvük van.

Én veled értek egyet.

De elég csak mérlegre tenni a dolgot, mi lehet, ha megpróbálod. Az egyik lehetőség, hogy elfogadják, és ha megfeleltek egymásnak, sikerül munkát szerezned. A másik, hogy egy pár vadidegen, rád minimális hatással sem lévő ember a munkaügynél azt mondja vagy gondolja: "De hülye ez, nem látja, hogy lejárt a határidő?" És már lépnek is tovább és soha többé eszükbe nem jutsz, te pedig keresgélhetsz tovább.

2017. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség... en is olyan helyen dolgozok ahova 1 héttel a lejarat után küldtem be a palyazatom....

És szept. 4-től olyan helyre megyek dolgozni, ahova nem is hirdettek állást.

2017. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Veszteni valód nincs, ha nem érdekli őket, mert határidőn túli olvasatlanul kukába kerül és kész nem lesz katasztrófa. Ha mégis megnézik akkor megis kaphatod a munkát.
2017. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség és nem járatod le vele magad.


Én anno jelentkeztem több helyre, mindenhova hirdetésen át, meg saját honlapon olyan cégekhez akik konkrétan embert kerestek.


Aztán végül olyan cégnél találtam munkát ahol konkrétan hirdetés sem volt, csak jelentkeztem mi lenne ha alapon és azóta is ott vagyok.

2017. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!