Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért válaszol sok ember...

Miért válaszol sok ember privát üzenetben?

Figyelt kérdés
Miért nem a kérdés alá válaszolnak?
2017. aug. 21. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
félnek a lepontozástól, vagy nem merik felvállalni a nyilvánosság előtt a véleményüket, bármilyen egyéb okból
2017. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de szerintem ez nem olyan jó, vagyis nem minden esetben.
2017. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Én sem szeretem a privát üzeneteket,főleg ha sértődött hangvitelű. Mert sokszor volt hogy kiírtam egy kérdést a végére meg hogy akinek nem inge ne vegye magára. Erre kapom az üzenetet hogy mit képzelek magamról meg ilyenek. :D
2017. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
Én ezzel a kivétellel mindig privátban válaszolok, mert úgyis csak lepontoznak a furkók, persze értelmes választ nem tudnak adni..nem érdekelne a pont miatt a % mert a privátban válaszolok úgy meg semmit nem kapok, de úgy is tudok segíteni a kérdezőnek, amíg meg ilyen (tisztelet a kivételnek) tirpák szánalmas frusztrált emberek vannak itt, addig nem zavar, hogy az ide írt válaszomból esetleg más is tanulhatna
2017. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
En eddig csak azt kaptam meg priatba, hogy a "qrvq anyád" "szia mijen nemű vagy?" "Mással nem vagy kemeny, ha itt lennél szetvernélek" 😂😂
2017. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem foglalkozom privát üzenettel. Nem veszek és nem árulok semmit, és nem keresek barátokat (ellenségeket sem).

Ha valaki nem vállalja nyíltan a véleményét, nem mer kérdezni, engem ne tüntessen ki a bizalmával.

2017. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
amúgy milyen gondolatmenet ez?..nem meri felvállalni valaki szerintetek nyilvánosan a véleményét teljesen névtelenül úgy, hogy még az idióta felhasználóneve se látszik?
2017. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Miert baj ha valaki privatban valaszol, miert serto ez?
2017. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam, hogy ez baj lenne. Szerencsére még nem kaptam sértő üzenetet, egyszerűen nem értem, hogy amiket üzenetben küldtek, miért nem tudják a kérdés alá elküldeni. Ráadásul ezek a válaszok elég tömörek voltak, pár szó, egy igen vagy egy nem.
2017. aug. 21. 20:38
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
mert retardáltak erre a 73% rinyagép a bizonyíték
2017. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!