Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért válaszol sok ember...

Miért válaszol sok ember privát üzenetben?

Figyelt kérdés
Miért nem a kérdés alá válaszolnak?
2017. aug. 21. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
#9 itt frusztralt egyedul Te vagy! Frusztral teged a szazalek, mert azt gondolod, hogy attol vagy ertekes ember minel magasabb....
2017. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Akkor írok privátba, ha csajozni akarok. Nem akarok közösködni 100 férfival sima hozzászólásban.
2017. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%
Én azért válaszolok privátban, mert akkor biztos hogy reagál a válaszomra, és több dolgot is leírhatok, megkérdezhetek utána. Nem kell odaírni a válaszomhoz, hogy hanyadik voltam, és hogy megint én írok.
2017. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%

Hatos véleményét osztom. Csak akkor írok kéretlenül privátot, h vki nagyon hasznos választ írt a kérdésem alá. Akkor megköszönöm a befektetett idejét és energiáját.


A "csak privátban válaszolok" egy része helikopter. Mindenki hülye, de ő, ő aztán nem :DDD Az UH-1-es, a Kamov Ka52-os, és a Piasecki H-16, na azok helikopterek.


Van egy kedvencem -nem írom meg a nickjét- aki a kiírt kérdés alá gyakran azt válaszolja: "megírom privátban". Ti, többiek meg ki vagytok zárva a mi jóóó kis susmusunkból. Mint egy ötéves...

2017. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%

Nekem csak akkor szoktak privát özönt zúdítani ha nőként írok ki kérdést.

Ha rendesen férfiként teszem fel,akkor nagyon ritkán.

A legszörnyűbb az volt amikor a felvett karakterem egy 160 magas 110 kilós lány volt és írtak kb 30an privátban hogy van-e kedvem ismerkedni,holott a kérdésem teljesen másra vonatkozott,semmi ismerkedési téma nem volt benne.

Nem akartam elhinni,hogy ennyi rossz ízlésű ember van.

2017. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Amúgy köszi a 0%ot, ennyit rólatok mocskos férgek. mindenki le lesz pontozva :) nem tudom mi nem tetszett a válaszomon de senki nem írt hozzá értelmesebbet mint én, a többi mégis 100% (volt)" LOL :D Hát ez mindent elárult rólad.


"A legszörnyűbb az volt amikor a felvett karakterem egy 160 magas 110 kilós lány volt és írtak kb 30an privátban hogy van-e kedvem ismerkedni,holott a kérdésem teljesen másra vonatkozott,semmi ismerkedési téma nem volt benne.

Nem akartam elhinni,hogy ennyi rossz ízlésű ember van." Nem sok trauma érhetett eddig. Inkább egy 110 kilós csaj, mint egy hazudozó szerencsétlen...


Kérdező: én már nem olvasok privát üzenetet, kaptam jó pár mocskolódó üzenetet, vagy magukat nőnek kiadó férfiak írtak, ahol nagyon kilógott a lóláb.

2017. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem hiaba kuld barki is privit a mobilom nem hajlando megnyitni ezert inkabb kitorlom az uzeneteket.
2017. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!