Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 15-13 éves fiúk! Ha egy lány...

15-13 éves fiúk! Ha egy lány nem sminkeli magát túlságosan, max egy picit, és nem öltözködik kirívoan, akkor van nálatok esélye?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok a válasznál.😊

#smink #kirívó öltözködés #15-13 éves
2017. aug. 22. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
13 eves kicsoda?!
2017. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Nem értem, hogy mire gondolsz
2017. aug. 22. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Még ráérsz ezzel, bőven.
2017. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nálam van 😂 13/F
2017. szept. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Veled egykorú vagyok, de most komolyan? Miért kell sminkelni és kirívóan öltözködni? Oké,te életed meg minden. De azért na, 12 évesen szerintem akad más dolgunk is ezeken kívül..Mindenesetre nem szólok bele az életedbe. Csak korainak tartom..
2018. ápr. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Pont az,hogy én NEM öltözködök úgy. És ezt a kérdést is csak azért tettem fel, mert mostanában már a 12-13 éves lányok ott tartanak, hogy kb 2kg smink van a fejükön.. A ruhákat inkább nem mondom, mert azoknak is akkora a kivágása, meg icipici pics@gatyák, meg a szoknyákat nem is mondom...

És ezek azok, amiket én SOSE fogok csinálni.

Remélem most már érted a lényeget #5😅😂

2018. ápr. 5. 06:56
 7/8 anonim válasza:
Értem,akkor elnézést. A kérdésből úgy tűnt,hogy te akarsz így öltözni, elnézést kérek akkor:)
2018. ápr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Max pont a leírtaknak lenne. Tizen XY évesen nem volt barátnőm, na miért? Pont az olyan csitrik miatt. Most legyek egy olyan csajjal aki kb hetente cseréli a "barátját" mindenki megbámulja és ha gondol egyet elhagy? És nézzek egy tonna sminket, egy szép csaj helyett? Kösz, inkább maradok a duna mélyénél.
2018. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!