Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek, ha egy...

Mi a véleményetek, ha egy lány grunge stílusban öltözködik?

Figyelt kérdés
Pl.:bakancs,farmerkabat,kockas ingek,regi farmerok stb.A lány persze ad magára.Kort és nemet is írjatok.
2017. aug. 9. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát-)
2017. aug. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Le van maradva pár évtizeddel, de nincs vele semmi baj, ha jól áll neki akkor biztosan bejönne. 19f
2017. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem hogy remélem nem csak divatból ilyen és hallgat is grunge zenét és nem csak a Nirvanat ismeri egyedül mint grunge zenekart.
2017. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg legalább pár grunge bandát hallgat emellé...
2017. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ki fogad egy fagyiba hogy itt is meg fog jelenni tízenvalahány%-os válaszoló azzal hogy aki bakancsot hord az NEM NŐ?

:D

2017. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem mar elegge lejart stilus, de nem rossz!
2017. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik.Egy ideig én is öltözködtem így.

18/F

2017. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy ez nem grunge. Hányadék, agyatlan tömeg trend. Egyedinek akarnak tűnni, közben meg azonosulni sem tudnak vele. Nagyon kemény, mit ne mondjak. De hát muszáj, mert ha nincs x követőd instán, meg x lájkod facebookon, akkor csúnya vagy, népszerűtlen és senkinek se kellesz... Az már mindegy, hogy emellé nulla személyiség (habár nagyon elhiszik, hogy ők aztán...). Na persze, tisztelet a kivételnek (ha van).


20/L

2017. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy van tumblr-je :D bocs, a régi grunge nem ilyen nyomorék volt, semmi egyediség nincs benne most, mint a legtöbb "stílusban" úgyszint. sose követtem semmilyen irányzatot, sose akartam valamilyen stílusú lenni, egyszerűen csak én én akartam lenni. hallgatok Nirvanat, Hole-t napi szinten, meg sok minden mást, de....régen arra helyezték a hangsúlyt, a grunge-ban is, legyen mindenki önmaga, minél egyedibb. most meg megvan mondva, hogy a kockás ing kell hozzá, bakancs kell hozzá, szakadt (20 ezerért szétszabdalt) farmerok.... lehetsz grunge úgy is, ha nem felelsz meg a "stílus előírásainak"...
2017. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!