Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem írták vagy mondták...

Miért nem írták vagy mondták eddig Radics Petire hogy homofób meg rasszista?

Figyelt kérdés
Szinte minden videójában őszintén viccelődik a melegekkel a szajhákkal meg a cigányokkal és a mai világba simán meglehetne ilyenekkel vádolni akárhogy is Petinek van igaza.

2017. aug. 23. 00:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Ha perre is vihetnék (vihetik, de nem lenne belőle semmi), akkor sem lenne igazságos ezért büntetni, csak abból készít paródiát, amit lát.
2017. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
Ennek a csávónak csak a nevét ismerem, bár az általad leírtak alapján tényleg illenének rá ezek a jelzők.
2017. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
9%

# 10 Senkike!


Nem tudsz olvasni, ottan írva minden s miért is akár;)

Te is csak kinézel a fejedből....

2017. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát nem is tudtam hogy leszedte a migráns videóját
2017. aug. 23. 19:07
 15/24 Joerious válasza:
45%
Profika, pont ilyen faxfejek miatt, mint te, van tele a világ érzékeny taknyokkal. Ha nem tetszik nem nézed kisfiam. Szegény migránsok jogait megsérti, kár, hogy nekik itt nincs joguk.
2017. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

# 15


Jössz itt nekem az ódisz neveddel, te agyhiányos:DDD

Amikor a jó anyádat és apádat kurtázzák és stricizzék-pedózzák poénból, akkor is csak érzékeny leszel, mi?


Jog szerint nézzed-lássad bár az ilyenek csak vesszenek;)

2017. aug. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%

# 14


Ne aggódj, más feltette-ellopta;) Pöti perelhet bár a tartalom miatt bokáját ütheti keményen.


https://www.youtube.com/watch?v=-ua55py3y7A



# 15


Hé, agyhiányos!

Micsoda szüleid-rokonaid vannak a felvételen...erőszakolják meg az unokádat...

Szerinted a kifigurázott emberek büszkék ilyenre? Biztosan szerinted;)

2017. aug. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Joerious válasza:
Pofi, nyugodj meg, végy egy nagy levegőt és írj érthetően mert nem értek cigányul, köszi.
2017. aug. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
32%

# 18


Sajnos ódizs-ul sem tudok...;)

2017. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Pofika, rágalmazást és becsületsértést írtál. Elolvastad, és értelmezted, hogy ezek mit is jelentenek a BTK-ban? Persze nem, mert akkor nem írnál ekkora baromságokat. Egyszer sem sértette meg Peti a magyar jogokat olyan szinten, hogy te, vagy bármely más élettelen, írástudatlan, autista balfácán perelhessék, de ellenérvet nem bírsz felhozni a 80-as, Tesco biztonságihoz illő IQ szinteddel.

A te logikád alapján már én perelhetnélek téged, te meg engem. Tényleg ennyire retardáltnak nézed a magyar törvényeket? Megsértette valaki az érzéseid...pereljük be, vegyük el mindenét? Ez az ignoranciából fakadó gondolkodás is csak téged minősít te tudatlan idióta. Másolj be egy részt, amely bizonyítja az igazad, ha nem megy, akkor minden igaz, amit a másik vita/veszekedés partnered és én írtunk. Ha sikerül a bizonyítás, elismerem, hogy igazad van amellett, hogy egy baxottnagy s3ggf3j vagy. :)

2017. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!