Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy dolog, ha...

Miért olyan nagy dolog, ha egy srác könyvet olvas?

Figyelt kérdés
Sok csaj elolvad, ha megrudják, hogy rendszeresen olvasok könyvet. Csajoknál ez megszokott. Kb az általam megismert csajoknál 10-ből 8 olvas valamilyen könyvet. Viszont elmondásuk szerint fiúknál ez nagyon ritka, és ez bejön nekik. Tőlük már kérdeztem, nekik ez miért jön be, de kíváncsi vagyok más hogy van ezzel. Titeket hidegen hagyna, vagy nektek is tetszene? Melyik miért?

2017. aug. 23. 02:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság egyre ritkább az, aki tényleg szokott olvasni... azt azért nem mondanám, hogy ENNYIRE kevesebb ilyen fiú lenne, mint lány. De pont amiért ritka, nekem is nagy dolog. Főleg ha könyvön belül meg is válogatja, és nem vmi übergagyi ponyva a kedvence. Szimpatikussá tenné az adott embert mindenképp.
2017. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mert a fiúk nagy része (ezt senki ne vegye magára) inkább főleg a telojat nyomkodja, bulizni jár stb. És nagy részük hülyeségnek tárja az olvasást. Ezert furcs/érdekes de egyben pozitív a lányok számára ha van 1 fiú aki igen is szeret olvasni. :)
2017. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én elsősorban azért szeretem, ha egy fiú olvas, mert akkor lehet vele értelmesen kommunikálni, és nem pedig csak "aha" és "oké" válaszokat kapok tőle. És ha egy srác olvas, akkor valószínűleg értelmes is, megvan a maga véleménye, és még ha kezdetnek el is tud beszélgetni az időjárásról - a legtöbb emberrel egyetemben -, tovább is tud innen lépni.
2017. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!