Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy beszéljem le az öngyilkos...

Hogy beszéljem le az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés
A volt barátom öngyilkos akar lenni, és mikor megakar halni nekem ír. De már nem tudom mit mondhatnék neki, még mindig szeretem és ő ezt tudja. De 80km van köztünk és így nem tudom mit tegyek. Tényleg nagyon komoly problémái vannak, nem egy kamaszkori dolog.. lécci csak normális válaszokat adjatok.

2017. máj. 27. 23:04
 1/8 anonim válasza:
28%
Mi a gond? Ha nem vagy mar kamasz koltozz oda.
2017. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Nagy valószínűséggel csak sajnáltatja magát. Csak szédít, próbál visszaszerezni. Ha meg nem fogsz rá figyelni, akkor fenyegetőzni fog az öngyilkossággal. Aki tényleg öngyilkos akar lenni az nem hangoztatja.
2017. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A,Biztosítsd afelől hogy hiába lakik messze rád mindig számíthatsz és az összes gond meg fog oldódni.

B, Zsarold meg hogy te 2x akkora fajdalamat fogsz okozni magadnak minden esetben amikor szandekosan bantja magat. Itt felo hogy utana nem mondja el ezeket a dolgokat.

2017. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

"még mindig szeretem"

Akkor miért volt barát? Ha tényleg szereted, akkor keress rá, vannak ilyen cikkek, "öngyilkos lebeszélése", nyilván nem csodaszer én szólnék rokonnak is.

Egyik barátnőmet is ezzel zsarolta érzelmileg az exe. A srác nem tette meg, de barátnőmet szépen kicsinálta ezzel vizsgaidőszakban.


Amúgy igaza van annak, aki írta, hogy nem hangoztatja az aki nem "csak" segélykiáltásnak szánja. Apám sem hangoztatta, mielőtt megtette. Simán csinálta a napi rutint. Aztán egyik pillanatról a másikra.

2017. máj. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Küldd el neki ennek a lánynak, Paola Antonininek a történetét:


Balesetben elvesztette a lábát, de még erősebb lett, ő motiválja az embereket, hogy, ha bármi problémájuk van, akkor küzdjék le. Ez a lány ahelyett, hogy belerokkant volna a helyzetébe talpra állt és másokon segít. Mondd meg a volt barátodnak, hogy becsülje meg, hogy van két keze, lába, helyre tudja hozni az életét, csak igazán akarnia kell.


[link]

2017. máj. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Na ettől bepöccenek.


Nem te akarod meggyilkolni, ő akar az lenni. Hagyjon hidegen.


Ne alkudozz vele csak mond meg, hogy válasszon téged és az életet a férgek helyett

2017. máj. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha semmit sem tudsz segíteni és nem hallgat rád, akkor csinálj új emailt magadnak, töröld a régit...

Mindenkinek tovább kell lépni vagy ha valaki mást akar, akkor "lépjen le" és ne kínozza ismerőseit-szeretteit, mert azzal azt tudatja, hogy magával akar rántani...nem segítséget kérni.


Állítsd döntés elé, hogy vagy megfogadja tanácsodat és teszi szó nélkül vagy felejtsen el és mars a koporsóba, hogy küldhessed a koszorút...akár.

2017. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha komoly szándékai lennének, akkor pont nem híresztelné, nehogy meg tudják benn akadályozni, ez sokkal jobban az önsajnáltatás egy formája az esetek 99%-ban.
2017. máj. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!