Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudják sokan annyira...

Hogy tudják sokan annyira megjátszani a barátságot, hogy az ember teljesen elhiszi, hogy valós barátság volt?

Figyelt kérdés

Sokszor történt velem. Sok emberre évekig azt hittem, hogy a barátaim.

De utólag kiderült, addig voltak, amíg nem jött a "Kölcsön adod? Tudsz segíteni? El tudsz kísérlni? Át mehetünk hozzád?"

És mindig nyomatták, ezt a "Legjobb barátom vagy!" Meg "Köszi, nagyon rendes tőled!" dumát.

És én nem vagyok naivb, levágom, ha kihasználnak, de az elején tényleg kölcsönösen, ők adtak valamit, én is, ők segítettek, én is, aztán mikor már bnem tudtam segíteni,(nem pénzről van szó, ilyen kölcsön adom, megcsinálom, segítek, ráérek) akkor már nem kerestek, hiába hívtam őket, nem értek rá.

Szóval hülye nem vagyok, de utólag esik le, hogy évekig hittem valakiről, hogy tényleg barát.

Hogy tudják hónapokig, évekig adni a rendes embert, aztán meg leszarni?

Azt hittem nem lehet hónapokig, évekig megjátszani, hogy kedvelsz valakit...



2013. szept. 8. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy játszották. lehet valami mással vannak épp elkeveredve, amitől te csak nagyon távolról látszol csak. szóval ne sajnáld jobban magad, mint szükséges. az is lehet, hogy egy nap még újra előkerülnek, ne csukd be nagyon az ajtót.


szerintem a kérdés amit fel kell tenned, hogy te szereted e őket. és e szerint menj tovább valamerre.

2013. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
meg lehet játszani,én is megjátszottam suliban anno,mivel nem nagyon voltam kezdetben jóban senkivel,aztán összebarátkoztam egy csajjal,de mondhatjuk úgy is hogy csak "munkakapcsolat" volt,mert sulin kívül nem keressük egymást,egész nyáron nem beszéltünk,és bevallom elég szégyen,de konkrétan nem érdekel mi van vele,mert ez úgyse volt igazi barátság,de az osztályban sok ilyen volt,mert senki sem akar egyedül lenni
2013. szept. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!