Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok/nők ti hova teszitek?

Lányok/nők ti hova teszitek?

Figyelt kérdés
Akinek vannak szexjátékai, hova teszitek, hogy más ne lássa meg?

2017. aug. 31. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Más alatt gondolom a szülőkről és a testvérekről van szó. Én nem agyaltam sokáig ezen, egyszerűen csak a bugyis zacskómban tartottam őket. Nem érzem azt, hogy ezt annyira nagyon rejtegetnem vagy szégyellnem kellene (persze ne legyen szem előtt), hiszen emberből vagyok én is, vannak vágyaim és igényeim, mint bárki másnak. Éppen ezért otthon nem is titok, hogy vannak ilyenjeim.
2017. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szekrény, fiók.

Ha félsz, hogy meglátják, vegyél záras fiókot.

Bár nem tudom ebben mi szégyellni való van.

2017. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokkal érdekesebb lenne a kérdés, hogy a fiúk hogy oldják ezt meg. Sajnos számukra nem annyira elfogadottak a szexjátékok használata, mint a lányok esetében.
2017. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem egy másik kategóriába kellett volna írnod?
2017. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férfiaknak nem nagyon kell elrejteniük a szexuális segédezközeiket, ott nő ki a vállukból...
2017. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!