Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért teszitek ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért teszitek ennyire alacsonyra lécet? Ennyire nincs önbecsülésetek?

Figyelt kérdés

Rengeteg lányt ismerek a városba aki együtt van a párjával X éve és a pasija megd.gta már közbe a fél várost,amivel a barátnő is tisztában van.Viszont Facebookon mindketten játsszák hogy ők halálosan szeretik egymást a sok birka meg elhiszi és még "lájkolja" is :D

Naiv lánykák rajtatok meg a fél város röhög hogy mekkora marhák vagytok,és még mindig elhiszitek a "nyugi több ilyen nem lesz,megváltozok" dumát...

Ezzel magatokat teszitek tönkre és járatjátok le azok előtt akik tisztában vannak az igazsággal.

Ennyi erővel a kukában is találhatnátok magatoknak férjnek valót.És komolyan ilyen szánalmakkal van tele a Facebook meg a város.


2017. jún. 3. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hol vagy te ebben a történetben?

Hülyék mindig voltak, vannak és lesznek is.

De téged ez miért zavar?

2017. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ő a pasi, aki nem kellett egy "..ilyen.. naiv.." hülye lánykának sem.
2017. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaah, értem. Így logikus, tényleg.
2017. jún. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok és nincs barátom...illetve volt egy hosszabb de annak vége(nem ilyen okokból)

Mondjuk ilyen felhozatallal nem sok jóra lehet számítani :D

És zavar a képmutatás kedves első,nem viselem el magam körül a hazug,ostoba embereket.Illetve csak nehezen...

2017. jún. 3. 12:03
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
A léc valóban baromi alacsony a legtöbb lánynál, de a kínálat fogja beállítani a mércét is. A legtöbb pasi inkább gödröt ás, minthogy az általunk felállított alacsony minimum lécet elérje, szóval nem kell csodálkozni, ha a legtöbb lány elalél attól az alapvető minimumtól, hogy valaki emberszámba veszi :DD
2017. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van önbecsülésük, de az ösztön erősebb, hogy a mindenkit megdugó nagyarcú "alfahím" a FÉRFI, így mindegy hányszor csalják meg őket, max a "minden pasi csak dugni akar"-ig jutnak el.
2017. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

Kerdező megmondom a választ,mert a nők szeretnek mártirkodni!

Aki ismeri a hazassagukat ezt mondjuk szegeny Rita,Kriszti stb

A lenyeg hogy mindig a nő legyen az akit sajnalni kelljen!

2017. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megértelek, de meg kell tanulni kizárni az életedből azokat, akikkel nem tudsz/ akarsz sorsközösséget vállalni...én ilyeneken már nem idegesítem magam...
2017. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy alacsonyra teszem?Pont az ellenkezője.Ezért is vagyok egyedül.
2017. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Van akinek kell egy himk--va (alfanak mondjak a ferfiak az ilyen barom, gerinctelen fajtarsukat) es van akinek nem. Nekem nem kell, a tobbi novel meg nem foglalkozom, csinaljanak amit akarnak.
2017. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!