Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valóban rászorulnak a süketek,...

Valóban rászorulnak a süketek, vagy átverés?

Figyelt kérdés

Ma Győrben jártam és számomra új jelenséggel találkoztam.

A gyorsétteremben az étkező vendégek között körbeszaladt egy 30-as csaj és szó nélkül mindenki orra elé odarakott egy tollat kulcstartóval és egy kártyalappal. Utóbbin annyi szöveg szerepelt, hogy "süket vagyok, kérem támogassanak vásárlásukkal-1000 Ft".

Szerintem senki nem tett neki pénzt. Várt 2 percet és összeszedte a tollakat, kártyákat, és ment tovább.

Este, hazafelé, még a győri állomáson egy másik nő, 20 körüli lány osztogatott külsőre nagyon hasonló kivitelű kártyát és kis teknőspéka-szobrot a vonaton, majd ő is összeszedett mindent. Úgy látszik, ez valami tömeges jelenség-próbálkozás. Engem eléggé zavar.

Mi a véleményetek?



2017. szept. 2. 21:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent most egy teljesen mas tema de mi baratommal (Pesti) talalkoztunk a Deakon egy koldus nemivel aki lefekudt,lehajolt es egy keresztet szorongatott.

Ra 2 napra mentunk Gyorbe es ugyanazt a nemit lattuk.

Szerintetek?

A szivem szakadt meg. Gondolom felhasznaljak pont ezek az alvilagi emberek szerencsetlen nenit...

2017. szept. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A nyugdíjasok ingyen utazhatnak...

Tehát saját maga is leugorhatott. Lehet, hogy így ingázik az egész országban?

2017. szept. 3. 09:57
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.

80 év körüli néni nem gondolnám hogy utazgatna jó dolgában :)

2017. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
90%
En Gyorben elek es nkm heti szinten adnak ilyeneket.. Tollat vagy vlmi ekszert vagy diszt.. Legviccesebb az volt, mikor a "siket" no MOGOTT megszolalt egy 4 ev koruli fiu, hogy o nem tud olvasni, csak a tesoja (nagyon aranyos volt amugy) es a "siket" no pedig erre megfordult es kivette a kezebol a tollat.. Szoval nem valoszinu, hogy tenyleg siketek.
2017. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ez valami győri bűnbanda lesz...
2017. szept. 5. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!