Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitcsinaljak ha idióta a...

Mitcsinaljak ha idióta a családom? Nem lehet tőlük soha aludni, a tetsvérem 19 éves fiú, és álandóan veszekszik baratnojevel, ezert lesz csaladi viszály, meg persze minden másból. Hallok mindent, ezeken a falakon. Mindenki megvan őrűlve.

Figyelt kérdés
Már ma bele is gondoltam milyen jó lenne egyedűl lakni,milyen nyugodtan is tudnak élni ...stb . De ez nem jön össze még csak 15(fiú)éves vagyok.
2017. szept. 5. 01:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és az nem megy ha elmondom nekik ,hogy ez nekem rossz!
2017. szept. 5. 01:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig el kéne.
2017. szept. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunflower87 válasza:
Pedig el kene mondani. Elképzelhető, hog semmi hatása nem lesz, ha eddig is hagytak a szülők, hogy elfajujjon a dolog. A testvéreddel milyen a kapcsolatod? Vele nem tudsz beszélni?
2017. szept. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy a szüleid nem igazán akarnak elbeszélgetni a tesóddal. Esetleg menj be a szobába, dugd be a füled és próbálj valami másra koncentrálni. Én legalábbis ezt csináltam mikor vita volt itthon, aztán 16 évesen elkezdtem dolgozgatni, messzi álom de egyszer csak összejön majd egy lakás ára.
2017. szept. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Körülöttem sem tökéletes minden Nos ha tudni akarod, az a helyzet, hogy Az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt, 1 hónapja meghalt Anyám egyfolytában dolgozik, hogy eltudja tartani a három gyerekét Nekem nincs barátnőm, és nem is volt sosem Mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból eltudjam tartani magam És éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem édesanyám , legalább egy kicsit Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehova, mert se pénzem, se időm nincs rá. úgyhogy szerintem , te csak ne sajnáltasd magad, inkább térj magadhoz és menj haza a családhoz, amíg még van ne azzal töltsd az időt,hogy keseregsz magadban, hanem inkább azon gondolkozz, hogyan hozhatnád helyre a dolgokat előbb mindig nézz körbe magadon, hány ember van, aki sokkal rosszabb helyzetben van aztán pedig mérlegelj!
2017. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

15 évesen nagyon nehéz lehet elviselni az örökös viszálykodást magad körül.

Kollégiumba esetleg nem tudsz költözni? Ott sem lennél egyedül,de legalább van esély arra,hogy nyugisabb szobatársaid lennének. Van olyan tanárod a suliból, akiben megbízol? Neki elmondhatnád a helyzetet. Nem tudom milyen tanuló vagy, de a koli akkor működik, ha hajlandó vagy energiát fektetni a tanulásba.


Utolsó! Neked sem könnyű a helyzeted, sőt kifejezetten nehéz! De a nehézségeid mellett úgy tűnik kitartó vagy, szorgalmas, jó eszed van. Ez a hasznodra fog válni később, még ha most kilátástalannak tűnik is minden. (Tán most nem ezt látod magad körül, de az értelmesebb lányok az ilyen tulajdonságokat nmindennél többre tartják egy fiúban, ha már komoly kapcsolatot akarnak) De a másik embert leszólni, na az nem vezet sehová. Mindenkinek a maga problémája a legnagyobb!

2017. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor költözzünk össze, én családom tiszta idegbeteg, elég nehéz velük együtt élni. Na meg nem is a legjobb környéken lakunk. Viccet félretéve max koliba és vagy rokonokhoz tudsz menni.
2018. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!