Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szolitsak meg egy...

Hogyan szolitsak meg egy lanyt? Egy iskolaba jarunk, de nem egy osztalyba es kozel lakunk egymashoz. Altalaban utana vagy elotte megyek egy ideig amig le nem ter egy utcaban. Or a baratnojevel van, ho

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 15:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat az utolso mondat az az, hogy sokszor a baratnojevel van.
2017. márc. 8. 15:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek szerintem egy "szia" megteszi.
2017. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kellenek nagy dumák!


"Szia(sztok lányok)! Szép idő van, hogy vagy(tok)!"


Szerintem már ő is kiszúrta, hogy egy környékről jártok egy suliba, ez pedig már éppen elég ok arra, hogy köszönj neki. A "szép idő", meg a "hogy vagy" meg a nyugati kultúrában évszázadok óta a lehető legkevésbé tolakodó társalgás kezdeményezés. Persze minden társalgás kezdeményezést érezhetnek csajok tolakodónak, de ezért utólag akkor sincs okod szabadkoznod, ha unott fejjel elhajt. Ha meg nem, akkor meg örülhetsz. :)


Magával jóban levő egészséges srác, nem úgy gondolkodik, hogy "hú de ciki most tudja a csaj, hogy tetszik nekem", hanem még ha el is hajtották elsőre, akkor is így "na most már tudja a csaj, hogy tetszik nekem, vajon következő találkozásunknál hogyan fog rám nézni"

2017. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, de tegnap elveszítettem a kulcsomat, és mivel tudom, hogy te is ezen az útvonalon szoktál járni, gondoltam esetleg megkérdezem, hogy nem láttál-e egy hármas kulccsomót itt a földön valamerre. Nem? Kis zöld békás kulcstartó volt rajta. Nem, ugye? Kár. Így aztán nem tudom, hol fogok aludni, mert nem tudok hazamenni. Látod, ennyi az élet, így lesz valakiből hajléktalan. Mielőtt teljesen lezüllenék, esetleg nincs kedved meginni velem egy Bambit / forró csokit / kapucsínót / 2009-es Konyári Alfa és Omegát? Szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni.
2017. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!