Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátaim. Vagy mégse?

A legjobb barátaim. Vagy mégse?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek segítsetek!!

Most keressek új barátokat vagy a mostani barátaimat kéne megkérdeznem?


Szóval...az egész úgy kezdődött hogy a legjobb barátnőmmel éltük az életünket (neki legyen a betűjele "P"), mikor jött egy lány barátkozni velünk, avagy inkább "P"-vel (aki jött hozzánk lány jele legyen a "T").

Elsőre tudtam hogy szét fog minket szakítani, mondtam is ezt "P"-nek, de ő azt mondta ez hülyeség.

Végül megbarátkoztunk, együtt lógtunk, majd én összevesztem "T"-vel és minden megváltozott, mert őt elvileg "megbántottam"!

Kibékültünk, ment tovább az élet, de kb 2 napja egyszerűen hozzám sem akarnak szólni, elvannak magukkal, velem meg nem is foglalkoznak, de fogalmam sincs miért, mert előtte kedvesen elváltunk (köszöntünk)!


Vajon megbántottam őket valamivel,vagy csak együtt

akarnak lenni?

Hagyjam őket és keressek új barátokat?


Remélem érthető voltam :o

Jól jönne a segítség :c



2017. febr. 21. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt neked kell tudnod, hogy harcolni akarsz e a régi barátodért, vagy nem teszed és tovább lépsz.

Ne azt tedd amit úgy gondolsz, hogy ők azt akarják, tedd azt amit akarsz. Ha vissza akarod kapni a barátodat, akkor menj oda beszélj vele, légy vele őszinte, mondd el mit érzel és kérdezd meg mit miért teszi amit tesz veled.

De ha ezt nem akarod akkor keress új barátokat. Az egy jó dolog, új emberekkel ismerkedni nagyon jó érzés.

Rajtad áll mit teszel, dönts és tedd meg.

2017. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató köszi! ^^
2017. febr. 22. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!