Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érzés az ha elájulsz?...

Milyen érzés az ha elájulsz? Mit történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
(csak valamiért nagyon érdekelt a téma) XD

2017. szept. 6. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Pár hónapja volt, a suliban nagyon rosszul éreztem magam, ezért az utolsó óráról ellógtam.Alig vártam, hogy érjem el a buszmegállót és amikor felszálltam a buszra nem volt hely sem nekem meg a lábamban is alig volt erő. Egyszer egyik kanyarban azt éreztem mindjárt kidőlök, elsötétült minden és alig hallottam valamit, közben csak szorítottam a kapaszkodót és arra gondoltam nem ájulhatok el, pont itt nem. Aztán szerencsémre volt mellettem egy leszálló és le tudtam ülni. De volt amikor ténylegesen elájultam, akkor is pont ezeket éreztem amiket fentebb leírtam.
2017. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
Én a szextöl ájultam el,a pasi annyira be kanosodott és megküldött hátulról hogy teljes filmszakadás volt. 17 L
2017. szept. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%-os utolsó, gondolom te küldözgeted a privátokat is, hisz szinte grammra ez jött. :D
2017. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ennek az üzenetnek mi értelme van???

Betegség miatt ájultam el többször is te idióta.

Kitől Téma Időpont


öszvérre vágyom re ma 11:56

Küldő: öszvérre vágyom

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 11:56

Előzmény: A kérdésre írt válasz: Milyen érzés az ha elájulsz? Mit történik ilyenkor?

"Kellemetlen. Furcsán elernyed a testem. Lassan lecsukódik a szemem. Majd sötét lesz. Van mikor mindent érzékelek magam körül. Vegyesek az érzéseim."

Téma: re

Az üzenet: Te a baszástól ájult el aranyom..

2017. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Grammra ugyanezt kaptam én is. :D


Most erre mit lehet mondani, vannak elmebajos emberek nem?

2017. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megéreztem, hogy elfogok ájulni, akkor minden gondolatom és erőm azon volt, hogy nem szabad megengedni..... Aztán ez a görcsös gondolat átment nyugalomba, és akkor azt éreztem, hogy mostmár mindegy.,, Olyan jajj de jó érzésem támadt, utána filmszakadás.
2017. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!