Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csináltam valamit, amit még...

Csináltam valamit, amit még nagyon megfogok szívni. Most mit tegyek? Itt egy egyszerű bocsánatkérés már nem elegendő 17/l

Figyelt kérdés
Az iskolában csúnyán össze vesztem a tanárnőmmel.Ő elkezdett sértegetni,én pedig egy ideig tűrtem,de egy idő után el szakadt még az az egy idegszálam is,amin táncolt,és én is felemeltem a hangom,el kezdtem én is legalább úgy kiabálni mint ő,és szó szerint lek@rváztam.Utána kb.mint a filmekben közel jött hozzám,kb centikre volt tőlem a szája,és azt mondta hogy ezért még nagyon csúnyán rá fogok fizetni.Mit csináljak?
2017. máj. 13. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, a semmitol a kirugasig terjedhet a dolog. Ha kirugnak az se a vilag vege...
2017. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Fordulj a szüleidhez, az igazgatóhoz és a fegyeomi bizottsághoz segítségért.
2017. máj. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem fognak kirugni, ö sértegetett, te meg vissza, mindketten hibásak vagytok, szoval nem lesz semmi különösebb max igazgatoi, vagy szaktanári, de a szüleidet is vond bele szerintem.
2017. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérj elnézést. Nem biztos, hogy segít, de egy próbát megér.

És nagyon készülj az óráira, mert biztos, hogy meg fog szivatni. Rosszabb esetben, szól az igazgatónak, a szüleidnek.

2017. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj de jo lenne a történetet a tanárnödtöl is hallani! Erre nincs lehetöség, ezért töled kérdezem, hogy az ö sértegetése hogyan is hangzott és milyen alapja volt? (Ha ugy gondolod priviben is irhatod.)
2017. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy egy egyszerű bocsánatkérés nem elegendő? Legtöbb esetben csodákra képes. A tanárod diplomás ember, biztos ő is lenyugodott már, és a helyén fogja kezelni, ha bocsánatot kérsz.


De ha mégsem, akkor is, ha komoly dolog lenne ebből az egészből, akkor legalább hivatkozhatsz arra, hogy bocsánatot kértél, és ezt a tanár sem tagadhatja le.

2017. máj. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért volt az oka, hogy ordibált veled? Jogos volt? És egyáltalán mit mondott neked, amiért te is ideges lettél? Jogosan mondta? Ha jogos volt, az is, amiért ő felszólalt, és jogos volt az is, amit mondott, akkor neked semmi jogod nem volt visszaszülni a tanárnőnek.
2017. máj. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a miheztartás végett leönteném kromofággal az autóját, vagy megfenyegetném, hogy mindig nézzen a háta mögé :D
2017. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ügyes vagy tesom.
jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!