Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fordult már elő veletek, hogy...

Fordult már elő veletek, hogy megéreztetek egy illatot és elkapott a sírhatnék?

Figyelt kérdés

Mondjuk mentetek az utcán, elmentetek egy ház vagy üzlet előtt és egy illattól erős kényszert éreztetek hogy elsírjátok magatokat. Nem mert jó illat hanem valami ismerős furcsa érzés miatt.

(Vagy csak én vagyok ilyen nyomi?)



2017. szept. 14. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Közvetlenül még nem, viszont mostanában egyre jobban van, hogy érzek valamit, amihez régi emlékek tudnak előtörni. Akkor néha instabillá tesz egy kis időre.
2017. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, ilyen szerintem mindenkinél van. Ez az asszociáció.
2017. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sírás nem szokott elkapni az ismerős illattól, viszont igen !, fordult már elő velem is ilyen. 35 évvel ezelőtt érzett illat vagy szag szokott nagy ritkán megcsapni. Nagyon ritka illat mind, a mai napig nem tudom, hogy mi ez, vagy mi volt az annak idején.

Volt egy idő, úgy kb. 14 évvel ezelőtt mikor éreztem itt ott, a munkahelyemen, aztán azóta sem.

2017. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!