Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kisgyerekes anyukák ti nem...

Kisgyerekes anyukák ti nem szoktatok néha olyat érezni amikor mentek az utcán babakocsit tolva hogy mindenki titeket néz és olyankor a sírhatnék kerülget?

Figyelt kérdés

Mikor hazajöttem belenéztem a tükörbe hogy miért bámulnak meg az emberek, még a festék sem kenődött el rajtam,csak a szemem csillog mint aki kisírta a szemét csak annyi.

Ég is a szemem, ilyenkor még a tekintetemet is leveszem az emberekről.

2 anyuka beszélgetett az út szélén és én odaköszöntem nekik de úgy csináltak mint akik meg sem hallották pedig szemtől szembe néztek velem, egyszerűen nem ismertek nem köszöntek vissza, és onnatól kezdve olyan fura érzés fogott el.

Miért?



2015. ápr. 9. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Paranoia?


Lehet nem is hallották, hogy köszöntél, na meg ha nem köszöntek hát istenem, nem is ismernek. Nem számít.


Sok fura ember van, nem kell velük foglalkozni. Hidd el ők sem foglalkoznak Veled.

2015. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De, néha érzem, hogy mindenki engem néz. Akkor elégedetten nyugtázom, hogy gyerek után is jó csaj maradtam, akit megnéznek....


Akik meg nem köszönnek: az ő szegénységi bizonyítványuk a bunkóság...


Tudod, minden hozzáállás kérdése... Fel a fejjel!

2015. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nézem, hogy milyen baba ül a kocsiban, sok eséllyel te is ezért kapod a pillantásokat. Nem érzed úgy, hogy szülés utáni depressziód lenne?
2015. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Depresszió? Az lehet, de már másfél éve tartson?

De előtte is beilleszkedési problémáim voltak, egyszerűen nem tudok természetesen viselkedni.

2015. ápr. 9. 17:45
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:
Jó hatással lenne rád, ha egy másik hasonló korú kisgyerekes anyukával találkozgatnál és eldumálnátok, eszmét cserélnétek mindenféléről. Én ezt tettem, baba-mama klubban ismertem meg más anyukákat és így azt láttam, hogy minden anyukának nagyon hasonlóak a gondjai..
2015. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor jelentkezik ez, amikor babakocsival sétálsz az utcán vagy egyéb helyzetekben is?
2015. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mikor gyerekemmel és akkor is teljesen egyedül sétálok, mikor valaki van velem akkor nem érzem mert leköt a beszélgetés.
2015. ápr. 10. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!