Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért jön rám a sírhatnék...

Miért jön rám a sírhatnék mostanában?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Nem voltam sosem az a nagy barátkozós típus, inkább a csendesebb fajta. Barátaim sincsenek olyan sokan, csak néhány barátnőm. Velük jó a kapcsolatom, bár a gondjaimat nem igazán tudom megbeszélni velük. Anyával meg tesóimmal sem, így a bánatomat, bajaimat senkivel sem tudom megosztani, de tanácsot kérni. Arra gondoltam, hogy hátha naplót vagy blogot kezdek el írni, attól talán jobb lesz? Eljárni se nagyon szoktam itthonról, többnyire a szobámban vagyok, de mostanában már kedvem sincs semmihez, egész nap inkább aludnék, így nem gondolnék semmire se, amitől rámjön a sírhatnék és elkezdek bőgni. Ezek a dolgok néha olyanok, hogy arra gondolok, mennyire jó lehetne az, ha valaki pl mindent őszintén és nyíltan meg tud beszélni valakivel mondjuk az anyukájával, én pedig teljesen egyedül vagyok.. Már barátkozni sincs kedvem, mert egy idő után úgy érzem, hogy magasról tesznek rám és az érzéseimre, barátom sem volt még soha. Már kezdek megőrülni, ki se szeretek mozdulni, pedig már megőrít a magány. Hogyan tegyek ellene?
2014. márc. 23. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

21 éves fiúkén nekem is hasonló bajom van.


Én régen nagy barátkozó típus voltam és szinte itthon sem voltak, de ahogy teltek az évek, befejeztem a sulit egyik napról a másikra minden kárba veszett.

Én itt az interneten próbálok ismerkedni, néhány barátom van, de semmi több meg 2 haverom akikhez időnként eljárok és ennyi. Én sem megyek sehova, pedig voltam egy jó társaságban akikkel elvoltam de annak is vége lett sajnos.

Nekem sem volt még barátnőm, persze van ennek más oka is ami ellen végre elkezdtem tenni.

Sikerrel, ez legalább ad egy sikerélményt. Munkahelyemen is elvagyogatok de nem a korosztályom így elég pocsékul érzem magam ott, de elvagyok és ez a lényeg.


Sajnos sokáig nekem sem volt kinek kiöntenem a szívem bánatát én magányos vagyok, ez a nagy bajom, vágyom igaz barátokra, szerelemre, de semmi, én is bezárkózva vagyok, talán picit kifogok tudni mozdulni a közeljövőben de ez ritka és érzem hogy megfog ölni a magány pedig nekem lenne mehetnékem mindenfelé, csak ugye nincs kivel.

Én is próbálok tenni ez ellen, itt is ismerkedek 2 lányt már megismertem itt akikkel jóban vagyunk de messze laknak és foglaltak de barátként legalább meghallgatnak.


Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan privátot, meghallgatlak és megpróbálok segíteni.

2014. márc. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Merre laktok? (én is hasonló cipőben)
2014. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!