Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van ebbol az exbaratnobol?

Elegem van ebbol az exbaratnobol?

Figyelt kérdés

Mit tegyek ha az ex baratno keptelen elfelejteni baratomat?

9 honapig voltak egyutt,de a csaj ossze-vissza irogatott mindenfele pasiknak facebookon amit baratom megelegelt es majus vegen szakitottak.

A csaj ekkor eloszor baratomat zaklatta napi szinten,aztan mikor letiltotta akkor baratait,kollegait,ismeroseit csesztette,kepeket kuldozgetett nekik magarol es odairta hogy "csak hogy lassa mit veszitett".

Nem hagyta beken baratomat es az osszes ismerose elott leegette hogy ilyen exe van.De tenyleg meg azokra is rairt akiket nem is ismert...

Mikor mi osszejottunk julius kozepen,akkor ram irt a csaj hogy "szia katom te vagy xy uj baratnoje,mikor jottetek ossze? Hol laksz? Hol ismerkedtetek meg? Na mindegy,sok sikert aztan majd meglatjuk mi lesz 😉. Ja es a nyulamra vigyazz!" (baratom kisallata amihez a csajnak egyaltalan nincs koze..)

Aztan rairt baratomra a csaj legjobb baratnoje ugyanezekkel a kerdesekkel.Baratom megmondta neji hogy alljanak le mert ez mar zaklatas.

Most 1 hete a csaj mozgositotta az egyik baratnojet aki csapattarsa,hogy kerje vissza a labdajat baratomtol.

Marmint az ex csapattarsa egyszer odaadta a labdajat baratomnak es most az ex csaj ezt a masikat rauszitotta a paromra hogy adja vissza neki ami nem is az ove. A csaj is mondta hogy "raduszitott,hogy kerjem vissza toled a labdamat"

Akkor instan meg mai napig allandoan irja hogy #broken #hearted meg eljarkal meccsekre ahol tudja hogy ott van baratom. Allandoan figyelgeti...Annyira irrital.Mit lehet egy ilyen betegfejuvel kezdeni? Miert nem all mar le? Az elejen eskuszom sajnaltam mert tudom milyen ha szakitanak az emberrel,rohadt szar. Velem is megtettek mar,ilyen az elet,de megsem csesztettem exem eletet meg a baratnojet utana....kiidegel.

Tegnap is.. felmentem instara es latom hogy a csak kicsipve,kisminkelve (nem szokott sminkelni amugy..) megy meccsre. Utana meg latom hogy korulbelul baratomek melle ultek le!

Annyira elegem van.. Ennyire nem tudja valaki tiszteletben tartani hogy van egy parja mar?

Miert nem akad le baratomrol?

Miert akar koztudatban maradni ennyire?

Nekem is volt szakitasom,de en nem zaklattam az uj baratnot es nem cseszegettem oket.

Nem nyomultam.

Felnott emberek vagyunk. A szakitasuk ota eltelt majdnem 4 honap.Mikor fog leallni?


21/L


2017. szept. 17. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátod álljon a sarkára, menjen oda hozzá a legközelebbi alkalommal, és mondja meg neki, hogy ha még egyszer ír/felhívja/üzen neki, megy a rendőrségre, mert amit csinál az zaklatás.
2017. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem téped meg?

Vagy taposod ki a belét!

2017. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat lehet azt kene mert mar nagyon felcsesz...
2017. szept. 17. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!