Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szokott valakinek a hasznára...

Szokott valakinek a hasznára válni a facebook-féle értesítések, arról hogy valaki biztonságban van egy veszélyeztetett területen? Csak engem zavarnak a hasonló attention-seeker dolgok?

Figyelt kérdés

Eddig sosem kaptam értesítést arról, hogy valakinek baja esett volna egy támadás vagy vihar esetén, talán azért mert az ilyen embereknek nem az lesz az elsõ dolguk, hogy facebook-ozzanak és híreszteljék.

Számomra ez majdnem olyan, mintha valaki naponta leközölné, hogy "nahát ma sem ütött el egy autó, nem raboltak ki, nem ütött belém a villám, biztonságban vagyok". Csak engem nem szokott meghatni, amikor valaki jelzi, hogy biztonságban van?:D

Bocs a fárasztó kérdésért, de érdekeltek a válaszok, lehet csak én vagyok ilyen érzéketlen:))



2017. szept. 18. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyzetfüggő. Ha mondjuk terrortámadás történt, vagy földrengés, vagy tornádó.. akármi, amiben emberek meghalnak, akkor azért jó tudni, hogy xy ott volt és jól van. Bár nekem nincs facebookom.
2017. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én még nem kaptam ilyen értesítést, inkább szkájpon vagy telefonon beszélünk
2017. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 csak akkor kapsz, ha a barátaid küldenek neked:D
2017. szept. 18. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, egyik exem kinn volt egy terrortámadásnál. Nem akartam felhívni, már nem vagyok az élete része és nem is vagyunk olyan viszonyban, hogy ő felhívjon, hogy hello jól vagyok, de picit azért aggódtam érte. Az életem része volt, jó érzéssel tekintek vissza rá, jól esett, mikor láttam, hogy jól van. Ennyi.
2017. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Igen

Mexicoban élnek barátaim és hurrikán volt. Öröm volt tudni h jól vannak

2022. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!