Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek, hogy baj lesz. Másnak...

Félek, hogy baj lesz. Másnak volt hasonló problémája?

Figyelt kérdés
11 hetesen véreztem és görcsöltem, ekkor még nem aggódtam nagyon, a dokim megnyugtatott, hogy előfordul ilyesmi, de azért megvizsgál. Csúnya méhszájsebet talált, lekezelte, mondta, h valószínű csak az vérzett, de azért csináltuk még egy uhot. Ott aztán látott egy kisebb echoszegény területet. Azt mondta, hogy ez lehetett kezdődő ikerterhesség, leválás a petezsákból vagy hematóma. Még ekkor sem aggódtam nagyon. Bár veszélyeztetett terhes lettem, pihennem kellett és. kaptam utrogestant. Kicsit még volt vérzés, de nem sok. A következő kontrollon kiderült, hogy nem tűnt el a probléma, pedig arra számított az orvosom is. Helyette háromszor akkora lett ez a terület. Úgyhogy valószínű leválás a petezsákból. A dokim elment 3 hét szabira, ezért addig be akart fektetni a kórházba, hogy megfigyeljenek. De végül megengedte, hogy itthon pihenjek, mert a kórházban is csak fektetnének. Volt valakinek hasonló leválása, ami aztán javult? Kezdek aggódni, még csak 14 hetes várandós vagyok. Tudom a pozitív gondolkodás segít, de jó lenne mások tapasztalatáról olvasni. Köszönöm

2015. júl. 21. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Erre a kezelőorvosodon, vagy más, téged megvizsgáló orvoson kívül senki nem fog tudni válaszolni. Nem bíztatóak a kilátások, az biztos.
2015. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Természetesen rákérdeztem, átbeszéltük kérdéseimet. Azt mondta a következő uh- on kiderül javult- e a helyzet, de az csak aug 11- én lesz. Az orvosom azzal azértbiztatott, hogy a korának megfelelőén fejlődjött eddig.
2015. júl. 21. 20:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak nem Dr. S. az orvosod?
2015. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo, 50%, hogy levalik teljesen, es 50%, hogy visszatapad.
2015. júl. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem dr S. az orvosom. Az esélyekkel tisztában vagyok sajnos, de hiszek benne, hogy erős kis lény lakik a pocakomban. Jó lenne azért olyanok válaszát olvasni, akik saját tapasztalatból írnak.
2015. júl. 22. 10:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol irtam.

De ha szerinted segit a pozitiv gondolkodas, akkor hagyd a fenebe az internetet! Fekudj le, pihenj sokat, ez nagyon fontos. Olvass, hallgass zenet, beszelgess a babaddal.

Igyal sok magneziumot, hogy laza legyen a mehed, igy nehezebben valik le a mehlepeny. C-vitaminbol is sok kell, mert osszehuzza az ereket, kisebb lesz a verzes, es attol megint csak nehezebben valik le.

2015. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nagyon köszönöm, megfogadom a tanácsaidat.
2015. júl. 22. 12:42
 8/14 anonim ***** válasza:

igen, magnosolv plusz rutascorbin,

és feküdj!!!!!

2015. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírom, hogy mi történt az utolsó kommentem óta. Próbálok feküdni, már amennyit lehet egy 17 hónapos örökmozgó fiú mellett. Szerencsére vérzés, görcs nem volt a 12. Hét óta, most vagyok 16 hetes. Egy hét múlva jön vissza a dokim szabiról, akkor lesz a következő uh. Ma voltam védőnőnél, aki próbált szívhangot keresni, de nem talált. Kicsit azért megijedtem, de azt mondta, hogy előfordul az ilyesmi, mert az ő műszerük, nem olyan érzékeny. Nem tudom, azért ez picit aggaszt. Felhívtam az ügyeletet, de ott azt mondták csak akkor menjek, ha vérzés vagy görcsölés van. Úgyhogy most még 1 hét várakozás, hogy kiderüljön visszamaradt- e a méhlepény.
2015. aug. 4. 11:37
 10/14 A kérdező kommentje:
Mármint visszatapadt- e a méhlepény.
2015. aug. 4. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!