Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme úgy élni hogy...

Van értelme úgy élni hogy furcsának tartanak az emberek?

Figyelt kérdés

Mégcsak megszólalnom se kell hogy furcsának tartsanak, már alapból a mozgásom se lehet rendben. Ahogyan viselkedek, mozgok emberek előtt, szerintem nagyon látszik rajta a feszültség, határozatlanság. És ezzel nem tudok mit kezdeni, az emberek meg folyton furcsának tartanak meg megbámulnak miatta. Tiszta átlagos élethelyzetekben is problémát okoz ez, mint mondjuk amikor a buszon utazok, főleg ha állnom kell a buszon.


Van így értelme élni, hogy nem vagyok képes teljes mértékben természetesen viselkedni?


2017. szept. 18. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van értelme élni csak meg kell szabadulnod a démonaidtól én is így voltam vele, összehúztam magam a hanglejtésem is gáz volt aztán olyan személyiségfejlődésen mentem keresztül amit nem lehet megmagyarázni mert kb. világi lúzer voltam még az anyám szemében is.

Nem tudom mi lehet a bajod, talán megfelési kényszer mindenki fele vagy alul szocializáltság, sajnos nem tudom megmondani, nem vagyok orvos de nem kell feladnod, mindenre van megoldás.

2017. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

OMG! Te szerintem azt sem tudod, hogy mi az a probléma..furcsállnak, na és? Komolyan csak ennyi gond miatt megkérdõjelezed az életet? Szerintem túl sokat foglalkozol magaddal, "minden mozdulatoddal", ezért tūnsz határozatlannak.

Amúgy tudom milyen, én is feszültnek tūnõk, de attol még probálok nyugi lenni. Semmi okom stresszelni a semmin. A legjobb amit tehetsz, hogy ne gondolkozz fölösleges problémákon. Semmi értelme, hogy "határozatlan vagy egy buszra szálláshoz. Próbálj valódi problémákra koncentrálni. Én is akármennyire furcsa vagyok, a saját bajaimmal foglalkozok, nem azzal, hogy mikor ki bámul.

2017. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy érdemes élni, hogy nem érdekel mit gondolnak mások rólad.

Ne akarj senkinek megfelelni.

Amiért attól tartasz hogy rosszat gondolnak rólad, furának tartanak, pont ez miatt viselkedsz igazán furán is, rádobsz egy lapáttal.


Ez olyan, hogy.. Ha alszol, és arra figyelsz hogy mikor alszol -e, aludni akarsz, akkor nem fogsz tudni.

Így van ezzel is, ha arra figyelsz hogy normálisan viselkedsz -e, határozott vagy -e, akkor pont az ellenkezője fog történni: nem leszel az, nem tűnsz annak.

2017. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Persze hogy van :D ne foglalkozz másokkal. A furcsaság csak egy viszonyszó, a saját normáidon belül te is normális vagy. Jómagam "furcsaként" élek 27 éve, sokszor voltam magam alatt, mert szerettem volna olyan lenni mint a többi. Aztán feladtam a megfelelési kényszert. Ha valakinek nem tetszik valami, akkor tájékoztatni szoktam, hogy az én bolygómon ez bizony így normális.
2017. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nyugi engem is annak tartanak, sőt még hülyének is néznek.

de én azt gondolom ez csak azért van , mert bizonytalan vagyok, nem bízok magamban abban amit tudok.

sokszor vettem észre, hogy engem néznek hülyének , miközben amikor utánanéztem az adott témának , akkor kiderült nem egyszer nem kétszer, hogy nekem volt igazam.

Némelyiknél több papírom van mégis hülyének néz.

(jóó ok tudom ez nem jelent semmit, de amikor tanultam és a tanár azt mondta, hogy bárcsak így elmondták volna azok akik egyetemre járnak ) és amikor 5 -ös lett minden vizsgám (igaz majd beleőrültem a megfelelési kényszerbe és tanulásba) akkor lassan rá kellett jönnöm, hogy azért mégsem vagyok én olyan hülye, csak éppen nem bízom a tudásomban és ezért inkább nem szólok semmit, vagy ha szólok akkor azt is bizonytalanul mondom.

Néha engem is idegesít.

Kaptam én már cifra jelzőket, de nem érdekel.

A társaságomban sok a művészetis és azt kell hogy mondjam , egyik se normális velem együtt nyilván, de az én világomban ők a normális , színes emberek és azok akik hülyének néznek azok meg unalmas, szürke emberek akik másról sem tudnak beszélni csak számomra felesleges dolgokról.

2019. nov. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!