Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl okosnak képzelik magukat...

Túl okosnak képzelik magukat manapság az emberek. Honnan jön ez, a netes IQ tesztekből?

Figyelt kérdés

2017. szept. 19. 15:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
te neked kicsi az IQ-d
2017. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jól megmondtad a 36%-oddal.
2017. szept. 19. 16:02
 3/14 A kérdező kommentje:
Épp ezért tettem fel a kérdést. Szeretnek az emberek azzal támadni mindenkit, hogy debil, közben kihúzva magukat, hogy ők bizony okosak.
2017. szept. 19. 16:11
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

Megfogadtam, hogy az olyan kérdésekre nem felelek, amelyben a "manapság" szó szerepel, mert mindig szintalatti, de most kivételt teszek, hogy elmondjam:

Én egy buta, ökör, szerencsétlen flótás vagyok,az IQ-m mínusz értéket ad, aminek csodájára járnak az emberek, mert az nem lehet- és mindig mindent elrontok, még a rossz dolgokat is - amelyek ugyan ezáltal megjavulnak, de nem tehetek róla. És most itt vagyok: Taníts engem, Ó! bölcs efendi!

2017. szept. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert minden ember különlegesnek látja saját magát és szeretik azt hinni hogy ők okosabbak intelligensebbek a nagy átlagnál ami néha igaz néha nem, illetve ahogy írtad ezek a netes iq tesztek is tudnak dobni az önbizalmon valamennyit (Bár megjegyzem hogy a nagyon nagy része szerintem hibásan működik, olyannal is találkoztam már ahol szándékosan elhibáztam az összes választ és 400 valahány IQ jött ki :D) Egy ténylegesen hiteles IQ teszt lehet sokaknál pofára esést eredményezne, illetve ha ebből az oldalból indultál ki akkor még annyit is tegyünk hozzá hogy itt majdnem mindenki nagyot mondó.
2017. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."
2017. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
... és a leginkább igazságtalanul a pénz van elosztva - azt mindenki keveselli :D
2017. szept. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy neten rossz IQ tesztek vannak. Elhitetik veled, hogy zseni vagy, még akkor is, ha nem.
2017. szept. 19. 16:36
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az anonim fórumokon spontán kialakuló jelenség - itt mindenkiiből kienged a gőz, bátran lebarmolja a másikat. Egy személyes találkozásnál figyelnek egymásra az emberek - és finomabbak, empatikusabbak és jobban átlátják azt is vannak más nézőpontok - ezért a viták nem esnek olyan mélyre.

[link]

2017. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
amelyik IQ teszten nem érek el legalább 150-et az rossz
2017. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!