Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira idegesítőek ezek az...

Annyira idegesítőek ezek az emberek, ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Van pár ember az életünkben, akik állandóan azzal cukkolnak,hogy kövér a babám.Jönnek ezekkel a szövegekkel,hogy: De kis kövér, nincs is nyaka, stb. Vannak akik egyszerűen dicsérik saját gyereküket,hogy az övékén nincs 1dkg háj se, tiszta izom, majd rá néz az én babámra. Egyébként szerintem a kövértől távol áll 6 hónapos, 71cm és 7520gramm és 3370gramm volt a születési súlya.

2016. márc. 21. 21:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

6 hónaposan a gyerekem 69 cm és 7720 g volt, de nem nézett ki kövérnek, csak jó húsban volt. Ezek alapján a Te babádat sem gondolnám kövérnek. :)

4-5 hetes lehetett a gyerkőcöm, amikor egy idős néni ismerősünk azt kezdte nagy szakértelemmel magyarázni (persze senki nem kérdezte), hogyan kell büfiztetni. Egyik füleden be, másikon ki.

2016. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
szerintem cuki ha pufok egy baba biztos.hogy cukkolasbol mondjak?? szerintem.inkabb legyen pufok mint "szin izom" egy 6 honapos..a babaknak.nagyon vekony a boruk szukseguk van a zsirretegekre, szerintem ne stresszelj ezen :)
2016. márc. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Az enyém kövér volt, de nekem tetszett. :)

Tudtam, hogy meg fog nyúlni, így is lett. Ne törődj vele.

2016. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem cuki hogyha egy baba duci. Az én babáim is azok voltak, meg a nővérem babái is. Nővérem legkisebb gyereke 9 hónapos, és szoktuk rá mondani, hogy de cuki hogy nincs nyaka, meg hogy mennyi hurka van a kezén-lábán. Szóval ha nekem valaki azt mondaná, hogy "De kis kövér, nincs is nyaka", azt dicséretnek venném és megköszönném. Ha meg valaki a saját gyerekét dicséri, hogy tiszta izom, abban sem látnék kivetnivalót, hiszen miért ne dicsérhetné a saját gyerekét?
2016. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

Egy baba akkor a legcukibb ha hurkas :)

8 honapos a kisfiam 7400 g 67 cm,kis husis.(ugy latom hogy a ti babaitokhoz kepest eleg picike a kicsim,de O 48 cm 2950 g mal szuletett ugyh ahhoz kepest normalis)

2016. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Na akkor képzeld el az en kisfiam aki félévesen 9400g, 74cm volt ;)


Egyrészt szerintem ez a normális, ja egy fel eves kerek. Hozzá teszem az en babám fel eves koráig csak anyatejes volt.

Most 13honapos es nincs meg 11kg.


Am engem is bosszantottak az ilyen megjegyzések, de en tudom magamról h kicsit túl érzékeny vagyok

2016. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Vmit mondaniuk kell. Az enyém 20 hónapos és 11 kilo, minap ledagadékozták.
2016. márc. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Egyik füleden be a másikon ki, vagy o meg változni fog de te pont ilyen tapló maradsz mint most...


Az en babám meg vékony volt mindig azzal jöttek, hogy nincs eleg tejem, aztan miert nem eszik tobbet, meg kesobb sok csokit eszik stb... Tesomek kislánya hurkas volt, mar elmúltak 3 evesek csak egy kicsit erősebb a hurkaska, nem feltűnő egyáltalán ..

2016. márc. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%

Az én lányom fél évesen úgy nézett ki, mint egy túlpumpált strandlabda. És mindenki dicsérte, hogy milyen iszonyatosan cuki baba. És persze, hogy húha, de jó húsban van. :D

Most hét éves, és csinos, nyúlánk csaj lett belőle már ovis korára.

A babáknak még jól állnak a hurkák, ne aggódj, és küldd el a károgókat a francba.

2016. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Engem meg allandoan azzal piszkalnak h milyen vekony ababam es picike. Azzal szoktam leszerelni oket h en is pici vekony vagyok,o is ilyen alkat. Mit csinalnek,tomjem meg?? Annyit eszik amennyi jol esik neki. Vekonyka,kesz,van ilyen:) ehen halni nem fog. Sz@rd le az ilyen velemenyeket magasrol!! Senki nem szamit csak a gyerek!!:)
2016. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!