Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, ez személyi...

Szerintetek, ez személyi jogsértés? A rendőrség komolyan venné az ilyet?

Figyelt kérdés

Még régebben az egyik volt osztálytársam küldött egy képet egy lányról, régen volt.. ilyen régebbi képeket, amin hülyéskedett.. És elküldtem még 1-2 embernek csak úgy poénból, az az 1-2 ember most elmondta neki, és rámírt a csaj, hogy ha még 1 ilyen akkor megy a rendőrségre...


Szerintem elmondták számtalanszor, hogy a saját képeit saját felelősségre tegye fel a netre, meg küldözgesse másnak..


Szerintetek a rendőrség komolyan venné az ilyesmit?

Nem mintha megijedtem volna, csak ha már annyira fenyegetőzik vele, kíváncsi lennék.



2017. szept. 23. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem lehet eldönteni. Lehet jogi alapja, ha nem publikus képekről van szó, hanem direktben küldte el az osztálytársadnak.
2017. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az osztálytársamnak küldte el, én szerintem.. Az osztálytársam meg elküldte nekem poénból és én tovább
2017. szept. 23. 10:25
 3/10 anonim ***** válasza:
ne csinálj ilyet, mert szemétség. de aki nem akarja, hogy a képei bejárják a világot, az ne küldözgessen képet magáról, vagy pedig vállalja, hogy lesz valaki aki "visszaél" vele.
2017. szept. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem szemétségből csináltam csak poénból de ő nem vette a poént, bocsánatot kértem tőle, mert tudom azért nem kellett volna ilyet, de ilyennel foglalkozna a rendőrség amúgy?
2017. szept. 23. 10:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja lemaradt: Rendőri ügy nem lesz vagy max egy kis ejnye bejnye, ha olyan a kép és nem 18 éven aluli meztelenkedős. ..bár mit jelent a "hülyéskedés" nálad?
2017. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyi volt a képen rajta, hogy a csaj ásított, meg viccesen grimaszolt, vagyis ilyen érdekes fejeket vágott kb. ennyi de ez is elég régi kép volt róla. És ezen felháborodott
2017. szept. 23. 10:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól van nem kell fosni, de azért ne csinálj ilyet, mert van akinek rosszul esik.
2017. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És ebben mi volt a poén?

Bunkó voltál, de nem lesz belőle semmi.

2017. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyen piszlicsáré ügyekkel senki nem foglalkozik,ráadásul a képmással való visszaélés nem is rendőrségi ügy,hanem polgári peres úton lehet csak érvényesíteni a bíróságon.Magyarán ebből csak akkor lehetne valami,ha elmenne egy ügyvédhez (ami pénz) és írnának egy keresetlevelet a bíróságnak,de rendőrségnek erre nincs hatásköre. Kétlem,hogy bárki is időt szánna ilyenekre,hogy gyerekek egymásnak küldözgetik a fotókat,hogy kinek mikor nem tetszik,hogy a másik továbbküldi...


Hogy átérezd az ügy jelentőségét,azzal se foglalkozik senki,hogy egy padtársad kivesz mondjuk egy radírt a tolltartódból és nem adja vissza neked,pedig rálehetne húzni a lopás szabálysértési alakzatát,de a kutyát nem érdeklik az ilyenek,mert összességében nem veszélyes a társadalomra.


"a saját képeit saját felelősségre tegye fel a netre, meg küldözgesse másnak"


A másik meg,hogy ő már rendelkezett a képei nyilvánosságra hozataláról,innentől kezdve vicc az egész innen nézve is.

2017. szept. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Teljes mértékben éretlen magatartás.
2017. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!