Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 55 kg ennyire sok lenne egy...

55 kg ennyire sok lenne egy 170 cm magas lánynak?

Figyelt kérdés

Rengetegszer megkaptam, hogy milyen "erős" vagyok.

A volt pasim a pofámba vágta, hogy kövér vagyok. Egy másik azt mondta, hogy fogyjak le, majd akkor szóba áll velem. Apám a 110 kilójával elkezdett emelgetni aztán azt mondja: húhhh, hány kiló vagy, olyan megrovó hangsúllyal.

Komolyan ennyire kövérnek számítok? Az én hibám, hogy az úgynevezett férfiak nem bírnak el? A volt pasinat még meg is értem , mert ő is csak 65-69 kiló körül mozgott.

Amúgy apám előtt már enni se merek, állandóan bámul és mindig mikor eszem van valami megjegyzése pl múltkor főtt kukoricát ettem, erre megszólal, hogy a disznó is attól hízik.



2017. szept. 23. 13:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Teljes rendben van a súlyod.
2017. szept. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Én 164cm vagyok és nagyjából 56kg.

Én tökéletesen meg vagyok elégedve vele...jól érzem magam a bőrömben.

Max a testalkatod kicsit más, de minden vagy csak nem kövér!

Aki meg ezt mondja csak kötözködik fel se vedd, sőt tolj be még egy szendót elöttük :D

Viccet félretéve komolyan nem kéne aggódnod emiatt.Viszont ha változni akarsz csakis magad miatt tedd!

2017. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

max akkor lehetsz kövér, ha sok rajtad a zsír, de 55 kiló 160 centi körül szokott lenni a megfelelő, szóval téged látatlanban is inkább vékonynak saccolnálak

ne foglalkozz az idiótákkal

2017. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ennyi kilóval pedig nem vagy kövér.

Hányas méretű nadrágot hordasz?

2017. szept. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha 170 centis nő létedre 38-as nadrágot hordasz, vagy M-eset, ez a kétfajta méretezés nagyjából megegyezik, akkor nem vagy kövér. Ha már 40-es kell, vagy L-es, háát, ez már ízlés dolga. Ebben az esetben már biztos van olyan ember, aki szerint fogynod kéne.
2017. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Mansour ***** válasza:
170 cm, 55 kg, széles csípővel, az maga a tökély!
2017. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Sunshinedoll ***** válasza:

Nyilván mindenkin máshogy oszlik el, de egyáltalán nem tűnik soknak. Én 172cm-rel voltam 54 kiló, most meg 64 vagyok. Voltam borzasztó sovány, most meg bőven jól nézek ki, egyáltalán nem vagyok erős, kövér vastag, vagy akármi.

A pasidat meg cseréld le egy jobbra, aki kevésbé balf-sz

2017. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

55 kiló? A párom szerint annyival vagyok a legszebb.


Az, hogy ilyen nyámnyila idióták, NEM a te hibád. Gyúrjanak, ha ilyen gyengék férfi létükre.


Engem a párom simán emelget, meg ölbe kap, pedig csak 166 centi.

2017. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

én meg 164 cm/ 66 kg vagyok.

Nem azt mondom, hogy nincs rajtam felesleg, de szerintem nem vagyok kövér, és te sem vagy az.

Aki meg ezt mondja, az bunkó.

2017. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Jó a mérleged? Mert ezekkel az arányokkal inkább a soványhoz közelítesz.

Én 172 cm vagyok, és amikor 54 kg voltam, a kórházban ráírták a lapra, hogy sovány, csak ránézésre, mert ott meg sem mértek. És mindenki közölte velem, hogy nagyon sovány vagyok, mit csináltam magammal, pedig nem tudták hány kg vagyok, csak rám néztek.


Esetleg nem jó a mérleged és kevesebbet mutat vagy nagyon rosszul oszlik el rajtad a súly, ha tényleg 55 kg vagy.

2017. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!