Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 55 kg ennyire sok lenne egy...

55 kg ennyire sok lenne egy 170 cm magas lánynak?

Figyelt kérdés

Rengetegszer megkaptam, hogy milyen "erős" vagyok.

A volt pasim a pofámba vágta, hogy kövér vagyok. Egy másik azt mondta, hogy fogyjak le, majd akkor szóba áll velem. Apám a 110 kilójával elkezdett emelgetni aztán azt mondja: húhhh, hány kiló vagy, olyan megrovó hangsúllyal.

Komolyan ennyire kövérnek számítok? Az én hibám, hogy az úgynevezett férfiak nem bírnak el? A volt pasinat még meg is értem , mert ő is csak 65-69 kiló körül mozgott.

Amúgy apám előtt már enni se merek, állandóan bámul és mindig mikor eszem van valami megjegyzése pl múltkor főtt kukoricát ettem, erre megszólal, hogy a disznó is attól hízik.



2017. szept. 23. 13:29
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
170 centiméteres, 53 kilós lány vagyok és vékony, szóval nem sok.
2017. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér hidd el meg azt mondom hizhatnal egy kicsit.en 175 cm vagyok és 65kg de nem érzem magam követnek és mások sem mondtak ezt eddig.szoval nem tudom milyen ismerőseid vannak akik ilyen lekezelően beszélnek veled én a helyedben már beolvadtak volna nekik h a saját testsúlyukkal foglalkozzanak;)17/l
2017. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!