Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg túlreagálom a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlreagálom a helyzetet?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a barátnőmmel aki valószínűleg aszexuális (utólag kiderült hogy meg is erőszakolták vagy tíz éve). Engem ez nem zavar.

A főnöke viszont úgy néz rá hogy legszivesebben pofán verném a csávót. A barátnőm udvarias és tisztelettudó vele, ahogy kell. Amikor szóltam neki hogy irritál a főnöke azt mondta, csak beképzelem. Nem attól félek hogy megcsal, hanem attól hogy az a férfi bepróbálkozik nála vagy esetleg erőszakoskodik, és ez összetörné a barátnőmet lelkileg. Viszont mikor szóltam hogy vigyázzon a fickóval azt mondta hogy túlreagálom meg hogy ne nézzem őt olyannak aki megcsalja a párját...

Fogalmam sincs mit tegyek. Ha valaki mondana véleményt az nagy segítség lenne.


2017. szept. 2. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha pusztán a nézése ennyire irritál, akkor tényleg túlreagálod. De vajon mit kezdesz egy aszexuális nővel? Ha ugyan tényleg az. Te is az vagy?
2017. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
A baratnod nem aszexualis, hanem valoszinuleg sulyos kezeletlen frusztraciokat el meg. De tulreagalod. Ha en minden idiota ram nezo faszi miatt aggodnek, tobbe nem mernek metrora szallni.
2017. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerencsés a barátnőd. És igenis, egy férfi a másik férfi nézéséből le tudja venni, h miről is van nagybaszó... már bocsánat.

Ülj le vele egy nyugodt pillanatban, és mondd el neki, h félted, tudod, h ő hűséges típus, ebben nem kételkedsz, de ennek a férfinak a szeme sem áll jól, vigyázzon vele. Őszintén, mint ahogy itt írtad a kérdésed.

Szurkolok Neked, Nektek!

2017. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem hülye vagy.
2017. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1'em én nem vagyok aszexuális de mivel szeretem őt az a legkevesebb hogy néha beérem a kezemmel is. (amúgy király a neved:D )

2'lehet hogy tényleg tulreagálom...de teljesen egyértelmű hogy mit akar. Látszik a nézésén, a gesztusain meg a beszédén

3'pontosan igy van :) meg fogok próbálni beszélni vele

4'azt mondod? :/

2017. szept. 3. 08:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Akiben benne van a féltékenység az bizony egy nézésre is tud ugrani és ezt nehéz kezelni. Ha valamiért csak a főnökére vagy féltékeny, akkor lehet, hogy valamire ráéreztél. Én már jártam így... Egy férfi sem zavart a barátnőm környezetében, de egyszer csak jött valaki, akit az első pillanattól fogva megtudtam volna fojtani egy kanál vízben. Valamiért egy olyan érzés fogott el, ami addig nem. Az első pillanatban azt éreztem, hogy a gyerek bekever köztünk, hogy rá hajt a csajomra és sajnos így is lett. Ha most van ilyen érzésed először, akkor legyél résen, néha járj utána dolgoknak...
2017. szept. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Alapvetően nem vagyok féltékeny típus, nem zavar ha férfiak vannak a barátnőm körül. Volt már olyan is akiről tudtam hogy tetszik neki a barátnőm, de ő sem zavart. Ez a fazon meg... áh le se lehet írni. Érzem hogy gáz lesz
2017. szept. 3. 19:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor járj utána a dolgoknak, főleg ha eddig nem volt benned ilyen érzés. Két dolog lehet... Az egyik, hogy kiderül valami turpisság a másik pedig az, hogy nem derül ki semmi, vagy is nincs miért aggódnod és megnyugszol legalább!
2017. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!