Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is túlreagálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túlreagálom a helyzetet és hisztis pitsa vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap barátom egy házi buliban csókolózott egy csajjal akivel már régóta jó baráti viszonyban vannak.

Ma reggel vallotta be.Sokat ittak és mindketten be voltak csípve. Mondtam neki, hogy ez nem mentség.

Mérges lettem,kiabálni kezdtem majd hazamentem.

Egy csomó nem fogadott hívásom van tőle, rengeteg SMS amiben könyörög, hogy beszéljük meg, ne legyek ennyire hisztis pitsa, nem kell túlreagálni a helyzetet.

Most komolyan túlreagálnám? Látni se bírnám nemhogy beszélni vele!



2016. szept. 9. 15:01
1 2
 1/18 Költőnő? ***** válasza:
98%
Hogy még te vagy a hisztis pitsa. Azzigen.
2016. szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Privát üzenetre válaszolva: én 20 vagyok,ő pedig 25.
2016. szept. 9. 15:05
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

A barátod (nagyon remélem, hogy ezek után ex!!) egy pofátlan suttyó, már ne haragudj. Teljesen érthető a reakciód.


Meg ne bocsáss neki, akárhogy teper! Megcsalt (a pia nem mentség rá), és ezek után még neki áll feljebb.. Szabadulj meg tőle minél hamarabb.

2016. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagáltad túl. Undorító féreg. Nem csak hogy megcsalt, ezt egy csomó ismerősötök előtt tette, amivel még jobban megalázott téged. Ha visszafogadod hülyének, szánalmasnak fognak nézni mindazok, akik ezt látták. Gondolkozott volna mielőtt megaláz téged, hogy mit csinál!
2016. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Szééép... Ő csal meg, és még van pofája téged szidni :D Nem mondom, vastag a bőr a képén.

Nem vagy hisztis pcsa. Egy csók mondjuk nem olyan durva szvsz, ekkor még meg lehet menteni a kapcsolatot, ha megvan a megcsalás oka, de ilyen viselkedéssel, hozzáállással (ex)párod nem érdemli meg, hogy megpróbáld félretenni a kellemetlen érzéseidet.

2016. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Már az első sornál tudtam, hogy nem veled van a baj, de a "ne legyek hisztis pitsa" rész már tényleg bicskanyitogató.

Szerintem max akkor állj szóba vele hátralevő életetekben, ha van nála valami cuccod, vagy neki nálad, azokat adjátok vissza, és kész.

2016. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
En konkretan a pofajaban rohogtem volna ennek a balfaroknak. Szanalmas emberek vannak, kerdezo. Sajnalom :(.
2016. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, mond meg neki, hogy tényleg túlreagáltad, most csókolóztál egy régi férfi ismerősöddel, és tényleg nem nagy dolog. Lássuk, mit szól hozzá.
2016. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Na most én leszek az ördög. Azért pozitiv vonásai is vannak ennek a történetnek, amiért el kellene gondolkodnod a megbocsátáson. Gyakorlatilag azonnal bevallotta és önként. Szerintem a csokolozás nem azonos a megcsalással (csak közeliti!) Ha ebböl közösen le tudjátok vonni azt a következtetést, hogy ettöl még nem kell szakitani de ilyesmi többé nem fordulhat elö, az megmentheti a kapcsolatotokat. Szoval szerintem tulreagáltad (a hisztis pitsa is erös tulzás!).
2016. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó válasz a legjobb!!! :)
2016. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!