Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szolitanak le a nem túl...

Miért szolitanak le a nem túl helyes egyedül álló férfiak az utcán?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék hogy ne szolitsanak le ha egyedül vagyok volt olyan eset nem is egyszer hogy követtek hazáig

19 éves vagyok és már nagyon bosszant


2017. szept. 28. 14:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
#10 Mert az a része ragadta meg a figyelmedet, nem pedig a hazáig követés. Továbbra is szégyen.......
2017. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Legyen egy jol lathato szarfolt a seggeden. Ha szol valaki hozzad, vakard meg es szagolgasd utana az ujjad.


Remelem hasznosnak iteled a valaszom. Szia!

2017. szept. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
Csak nèzek ès ámulok. Ez biztos a saját fajom?
2017. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#10 Szerintem csak azért írta oda, hogy nem túl helyesek, hogy eltudjuk képzelni a helyzetet.

Ha nem írta volna oda ezt, és azt gondolnánk, hogy helyes férfiakról lehet szó, akkor jöttek volna az olyan válaszok, hogy "ne legyél félénk, ismerkedj vele, olyan félénk lehetsz, ha zavar, hogy leszólítanak":)

2017. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez tényleg zavaró.


Engem is úton-útfélen megszólítottak otthon, meg követtek, leszarva, hogy NEM vagyok rájuk kíváncsi.


Zavaró és bizony ijesztő is, főleg korán reggel vagy este. De még egy parkban is, mert simán berángathat a bokorba.


És nem, nem úgy öltözk, mint egy kva, farmer, normális póló, melltartó, szandál, sportcipő, és mégis.

Télen is, mikor csak az arcom látszik ki a kabát-sapka-sál hármasból...


Ezzel sajnos nem tudsz mit tenni, én annyit csinálok, hogy "felhúzom magam", mintha pipa lennék mindenkire, mogorva arc, éles tekintet és máris elkerülnek.

2017. szept. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15ös vagyok, és amikor helyes férfi követett, az sem tetszett, mert ha akar valamit, kérdezze meg, aztán menjen a dolgára, de ne kövessen.


Azt utálom, hogy direkt lelassítok ilyenkor, hogy jó, menjél el, erre ő is megáll, toporog.

De nemegyszer léptem már oda hozzá és mordultam rá mérgesen, hogy mégis mi a szarért kell utánam mászkálni?


Erre a zömük elnézést kért és lelépett, aki meg tovább akadékoskodott, azt otthagytam én.


Alapból utálom, ha idegenek zaklatnak, de ez még rémisztő is.

2017. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!